Altın Alyanslar

GLAMIRA
Alyanslar için daima aranılan bir maden olan altın, bu yüzden klasik ve de vazgeçilmezdir. Doğal sıcak rengi ve parlaklığıyla, aynı zamanda romantik ve de çekici bir görünüme sahiptir. Ayrıca sert ve dayanıklılığın ayara göre değiştiğini göz önünde bulundurarak, karat seçimini de tamamen size bırakıyoruz...
Altın Alyanslar

Platin Alyans

GLAMIRA
Alyanslar arasında en prestijlilerden bir tanesi de platin yüzüklerdir. Platin, çok dayanıklı olmakla beraber, diğer metallerden de ağırdır. Altına kıyasla daha nadir bulunan bir madendir. Yoğunluk derecesi, saflığı ve de ender oluşu, platini oldukça değerli yapar, ayrıca uzun yıllar dayanıklılığını da korur. Buna ek olarak, saten parlaklığı ile yumuşak açık tonlarıyla doğal ve çarpıcı bir görünüm sağlar.
Platin Alyans
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

GLAMIRA ALYANS

Konu alyans seçimine geldiğinde GLAMIRA, olmanız gereken en doğru adres! Kadın ve erkekler için evlilik yüzükleri, en önemli takılardan biridir. Aşkın gerçek bir hediyesi ve ömür boyu mutluluk sözünün simgesi! GLAMIRA'da alyans seçerken gerçekleşen süreç bir “tık” kadar kolaydır ve bir kez seçim yaptığınızda evlilik yüzükleri nizi kendi zevkinize göre uyarlamanız da bir o kadar kolay! Stili, tasarımı, metali veya alaşımı ve de ayrıca taşı kendiniz seçebilirsiniz. Son bir dokunuşla sizi anlatan bir iç yazı da ekleyebilirsiniz.

Nereden ve nasıl alyans bakmaya başlayacaksınız? Cadde cadde, mağaza mağaza dolaşılan günler neyse ki geride kaldı. Birbirine oldukça benzer modellerden oluşan online mağazalar da size çözüm değil. Peki ya GLAMIRA koleksiyonlarından önce bir model seçmek ve sonra onu kendi zevkinize uygun olarak düzenlemeye ne dersiniz? Ya iç yazı? - Hiç sorun değil!

Bir Pırlanta kadar iyi “Seni seviyorum.” diyebilen başka bir hediye tanıyor musunuz? Üstelik GLAMIRA’da sayısız renk ve modelleri de bulunuyor: Kelt, Klasik, Sade, İkiz Set, Duo Adore, Memoire, Exclusive, Extravagant, Fantasy, Twist, Vintage veya Majesty... Şimdi hangisini istediğinize karar verebilir ve onu kendi zevkinize göre de şekillendirebilirsiniz!

Kadınlar için evlilik yüzüğü seçeceğiniz zaman, sevdiğiniz kişinin giyim tarzını ve el yapısını göz önünde bulundurmalısınız. Zaten biliyor musunuz? Öyleyse şimdi metal ve modeller arasından istediğinizi seçip “ona” özel bir tasarım oluşturmanın tam yeri ve zamanı!

Erkekler içinse klasik sarı alyanstan daha fazlası mevcut! Tasarımların ve renklerin mükemmel uyumunu yakalamak için için GLAMIRA’ya güvenebilirsiniz...

Söz konusu erkekler için evlilik yüzüğü olduğunda, sıklıkla karşılaşılan problem, tek tip alyans seçeneğidir. Fakat o eskidendi! Peki ya sevdiğiniz erkeğe ufak bir dokunuşla nasıl daha iyi görünebileceğini ve ona verdiğiniz değeri göstermeye ne hazır mısınız? Belki bir Pırlanta taş veya platin bir yüzükle? Ya da kırmızı altın veya Zümrüt Yakutla? Altın mı platin mi karar veremiyorsanız size paladyumu da önerebiliriz…

İlişkinizde yakaladığınız uyumu tarzınıza yansıtmak isterseniz alyans çiftleri modellerimizden birini de seçebilirsiniz. Tasarım ve stilde özdeş iki yüzük, tıpkı siz ve sevdiğiniz gibi... Dünyada sizinle aynı yüzüğü takan bir tek kişi daha var: o da eşiniz!

Erkekler için evlilik yüzüğü çeşitlerimiz de bir hayli geniş öyle değil mi? Eğer artık modele karar verebildiyseniz, şimdi alyansınızın metal veya alaşımını seçebilirsiniz. Tek bir Pırlanta taş veya ikisi birden mi? Neden ona da kendiniz karar vermiyorsunuz? Veya bir tarih, isim ya da bir mesajla ona sonsuza dek kalacak bir iz bırakmıyorsunuz?

Kabul edelim ki, moda dünyasında kadınların her zaman daha çok seçim şansı vardır. Tıpki GLAMIRA’nın kadın alyanslarında olduğu gibi… Siz yalnızca modele karar verin yeter! Eğer seçimizi yaptıysanız artık taş büyüklüğü ve kesimini, ya da metal ile alaşım çeşidini seçerek kendi alyansınızı tasarlamanın tam sırası!

Alyans setlerine bakmaya ne dersiniz? Yüzükleriniz için ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde... Tüm bunları oturduğunuz yerden konforlu ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Sevdiğiniz insana onu özel hissetirmenin yollarını ararsınız. Ve yalnızca davranışlarınızla değil, ona vereceğiniz hediyelerle de bunu desteklemek istersiniz. Peki ya neden pırlanta alyanslarla bunu denemiyorsunuz? Pırlanta taşlarla bezeli alyanslar, evlilik yüzükleri arasında sadece en parıltılı değil, aynı zamanda en heyecan uyandıranlarıdır. Dahası, aşkınızın “ışıltısını” herkese göstermenin en güzel hallerinden de biri!

Altın alyansların sonsuza dek süren geleneğiyle her geçen gün yenilenen modern hallerini GLAMIRA’da bulabilirsiniz. Koleksiyonlarımızdaki geniş ürün skalasından bir yüzük seçtiğinizde, onu dilediğiniz gibi kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Büyük ya da küçük bir Pırlanta seçin, hiç farketmez! Taş kesimini kendiniz belirlemekle kalmayıp, onu bir iç yazıyla işleyebilirsiniz de. Diyelim ki değerli metal olarak altını seçtiniz, ona birkaç yüzeyden birini seçerek farklı bir görünüm de kazandırabilirsiniz. Cilalı veya mat? Veya daha farklı bir fon sunan kumlu ya da çizgili bir yüzeye ne dersiniz? Kısacası, bazı yüzük modellerinde metal rengini seçerken, ona bir farklı bir dış yüzey ekleyebileceğinizi de unutmayın...

Daha fazlasını mı görmek istiyorsunuz? Neden geleneksel bir tasarımı model alıp kırmızı altın alyans tercihiyle fark yaratmıyorsunuz? Kırmızı altın, tarzıyla alışılmışın dışına çıkmak ve şıklığına şıklık katmak isteyenler için, seçilebilecek en güzel alyans tercihlerindindendir.

Sarı altın alyanslar hakkında fazla düşünecek birşey yok. Bu altının modası hiçbir zaman geçmez. Altının keşfinden beri takılara hayat veren sarı altın, hala trend ve moda takılar arasında vazgeçilmezdir ve muhtemelen sonsuza kadar da öyle kalacaktır...

Takınızı seçme aşamanızda beyaz altın alyanslarla bir adım öne geçin! Altının bu en saf ve beyaz hali size yalnızca modern bir hava katmakla kalmayacak, aynı zamanda tarzınızın en göz alıcı detaylarından da biri olacak!

Altından daha değerli tek bir metal vardır, o da platin! Platin alyanslar ile takı dünyasının en değerli metaliyle tanışma vakti! Bu metalin yapısı itibariyle kusursuz olarak addedilmesi bir tesadüf olmamakla beraber, Pırlantalarla da eşsiz bir uyum sağlar. Çünkü platin oldukça güçlü bir metaldir ve çizilme veya ezilmelere karşı çok dayanıklıdır.

Peki ya platin ailesinden bir başka üyeyle, paladyum alyansları ile tanışmaya ne dersiniz? Paladyum birkaç yüzyıl önce keşfedilmesine rağmen hala nadir bulunan bir metaldir. Paladyum aynı zamanda, beyaz altın alaşımı yaratmak için altınla birlikte de kullanılır. Beyaz altın, platine benzer bir görünüme sahiptir ancak ağırlığı platinden daha azdır. Gördüğünüz gibi ne çok seçeneğiniz var!

Evlilik yüzüklerine baktıysanız ayar damgasını fark etmiş olmalısınız. Bu damgalar, alaşım içeriğini belirtmek için değerli metallere basılır. Mesela 375 Altın, 9 karat altına denk gelir; ya da 575 altın, 14 karat altın demektir; 750 ise 18 karattır. Alaşım ve metal seçimi yaparken bu numaraların ne anlama geldiğini artık biliyorsunuz.

Her kültürde, geleneklerde olduğu kadar görsel zevkler konusunda da kendine has bir tarz vardır. Bunlardan uluslararası olarak en çok bilinen ve talep görenlerinden biri kökleri İrlanda’ya dayanan kelt alyanslardır. Kelt alyansları, adını İrlandalı bir balıkçı köyünden alan “Claddagh” halkaları olarak da bilinir ve genellikle iki el arasında bir kalp sunan figürlerden oluşurlar. GLAMIRA web sitesinde kelt yüzüklere de geniş bir yer ayırdı… Koleksiyondan bir model seçmek ve o yüzüğe adınız ve özel bir mesajınızla imzanızı atmak ise tamamiyle size kalmış! Metal ve alaşımı seçtikten sonra, yüzeyin mat mı yoksa parlak mı olacağına da siz karar verin!

Eğer evlilik yüzüğünüzün parmağınıza olup olmayacağı konusunda endişeniz varsa, GLAMIRA’nın bunun için de bir çözümü var! Biliyoruz ki rahatlık da en az yüzüğünüzün görünüşü kadar önemli! Bunun için size ücretsiz bir hizmet olarak sunduğumuz “Yüzük Ölçer”imizi sipariş etmeyi unutmayın! Artık yüzüklerinizi en rahat şekilde kullanabilirsiniz… Ama yine de bir karar veremediyseniz, lütfen GLAMIRA müşteri temsilcileriyle irtibata geçin. Müşteri ilişkileri ekibimiz, ürünlerimiz hakkında her türlü sorunuz için size yardımcı olmaya hazır.

Şayet sözlerin gücüne inanıyorsanız, onu sevginizin en güzel sembollerinden biri olan yüzüğünüze gravür olarak yazdırabilir ve evrene sonsuz bir mesaj yollayabilirsiniz. GLAMIRA, yüzüklerinize isim, tarih hatta kısa bir alıntı eklemek için, size iç yazı hizmeti de sağlıyor. Hem de yine sizin belirleyeceğiniz bir yazı fontuyla!

Sokak sokak, dükkan dükkan dolaşmaktan yoruldunuz mu? Öyleyse GLAMIRA online takı mağazamızı ziyaret edin ve tek tek mağaza dolaşmaktan kurtularak oturduğunuz yerden alışveriş yapmanın keyfini çıkarın! Üstelik GLAMIRA’da duvarlarla çevrili bir dükkanda göremeyeceğiniz kadar fazla çeşit vardır, çünkü ürünlerimiz stoklarla sınırlı olmayıp, sipariş ettiğiniz andan itibaren, yalnızca sizin belirleyeceğiniz özelliklere göre ve size özel üretilir. Böylelikle GLAMIRA, hem kişisel isteklerinize hem de tarzınıza göre tasarlanmış alyansları bulabileceğiniz sayılı birkaç adresten biridir.

Klasik alyanslar yerine kendi zevkinize göre düzenlediğiniz bir alyans takmak kulağa ne hoş geliyor değil mi? Belki de onu aile yadigarı olarak sizden sonraki nesillere bırakacaksınız ve içine yazdırdığınız birkaç kelime, sonsuzluğa attığınız bir imzaya dönüşecek! Ya da belki ince zevkinizi yansıtan o alyans, gelecekte bir klasik haline gelecek ve evlilik yüzükleri arasında en aranılan model olacak! Öyleyse şimdi seçim yapma zamanı! Üstelik mat yahut parlak, yüzey seçeneğini bile kendiniz belirleyerek!

Narin ve zarif parmaklara sahipseniz GLAMIRA, ince alyans koleksiyonuna bir göz atmanızı öneriyor. İnce bir alyans size zarafetinizden hiçbir şey kaybettirmez ve ayrıca ellerinizin olduğundan da küçük görünmesinin önüne geçer.

Alyanslar için retro tarzlar nostaljinin günümüze uyarlanmış şekilleridir ve moda dünyasında her zaman önemli bir yeri vardır. Siz de nostaljinin esintilerini parmaklarınızda hissetmek istiyorsanız, vintage alyansları koleksiyonumuza göz atabilir, hatta onları kendi tarzınıza daha uygun bir şekilde dönüştürebilirsiniz. GLAMIRA’da bir modele karar verdiğiniz zaman, ona dilediğiniz detayları ve özellikleri ekleyebilir ve yalnızca size özel olarak tasarlayabilirsiniz. Siz bir kez siparişinizi verdikten sonra, tasarımcılarımız o ürünü sizin kadar eşsiz ve özel bir şekilde üretir...

Yükleniyor...