Altın Alyanslar

GLAMIRA
Altın, her zaman evlilik yüzükleri için klasikleşmiş ve vazgeçilmez maden olmuştur. Doğal sıcaklığı ve güzel parlaklığı, altını evlilik yüzükleri içini romantik ve arzulanan maden yapmıştır. Altının sertliği ve dayanıklılığı ayara göre değişir, bu nedenle tercihinize göre arzu ettiğiniz ayarı seçebilirsiniz.
Altın Alyanslar

Platin Alyans

GLAMIRA
Bir alyans için en kaliteli metal kesinlikle Platindir. Platin çok yüksek dayanıklılığa sahiptir, bu nedenle diğer metallere göre daha ağır hissedilir. Altından 30 kat daha nadir bulunur ve 14K altından %40 daha ağırdır. Yoğunluğu, saflığı ve nadirliği platin yüzüğü son derece değerli kılar ve böylece bir platin yüzük uzun yıllar dayanıklı kalır. Dahası, saten parlaklığı, güzel yumuşak beyaz tonu doğal ve çarpıcı bir görünüme sahiptir.
Platin Alyans
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

GLAMIRA ALYANS

Konu alyans almaya geldiğinde GLAMIRA, olmanız gereken en doğru yer. Kadın ve erkek için evlilik yüzüğü, en önemli takılardan biridir. Aşkın gerçek bir hediyesi ve ömür boyu mutluluğun sözü! GLAMIRA'da tüm süreç oldukça kolaydır ve seçiminizi bir kez yaptığınızda kendi zevkinize uygun evlilik yüzükleri tasarlamış olacaksınız! Stili, tasarımı, metali veya alaşımı ve ayrıca taşı seçebilirsiniz. Son dokunuşu dahi kendi beğeninize göre yapabilirsiniz. Ve son olarak bir iç yazı ekleyebilirsiniz.

Nereden ve nasıl alyans bakmaya başlayacaksınız? Alış veriş yaptığınız caddelerde mağazadan mağazaya dolanmak artık eskide kaldı. Birbirinin aynısı olan online mağazaları dolaşarak evlilik yüzüğü almak da bir çözüm değil. GLAMIRA koleksiyonundan tasarımlar seçerek ve sonra kendi zevkinize uygun olan son bir dokunuşla en doğru yolu seçmeye ne dersiniz? Peki ya yüzükleri kişisel zevkinize göre tasarlamaya ne dersiniz? İç Yazı? Özel bir son dokunuş? Kesinlikle “Seni seviyorum.” diyen bir pırlanta! GLAMIRA, seçim yapabileceğiniz birçok koleksiyona sahip. Kelt, Klasik, Sade, İkiz Set, Duo Adore, Memoire, Exclusive, Extravagant, Fantasy, Twist, Vintage ve Majesty... Stilinizi seçebilir ve en sevdiğiniz tasarımı kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz!

Kadınlar için evlilik yüzüğü seçeceğiniz zaman, sevdiğinizin istediği stile ve eline uygun olan yüzüğü bulmak en mantıklısı. Satın alacağınız ürün ile ilgili her şeyi şimdi doğru yapma zamanı! Sevdiğinizin kişiye özel metal ayarı veya mevcut takılarıyla birleşim yapmak için GLAMIRA yüzükleri kendi zevkinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Erkekler içinse sarı altından fazlası var! Tasarımların ve renklerin mükemmel uyumunu bulmak için hazırlıklı olmalısınız! Ancak tüm bunların üstesinden gelebilmek için GLAMIRA’ya güvenle zaman ayırabilirsiniz.

Söz konusu erkekler için evlilik yüzüğü olduğunda, sıklıkla karşılaştığınız tüm problemin yalnızca basit bir altın alyans olduğudur. Bu günler de geride kaldı! Peki ya sevdiğiniz erkeğe minik bir dokunuşla nasıl daha stil sahibi olunabileceğini ve ilişkinizin ne kadar özel olduğunu göstermeye ne dersiniz? Belki bir pırlanta ve platin? Ya da kırmızı altın ve pırlanta? Altın mı platin mi karar veremiyor musunuz? Değerli bir metal olan paladyuma ne dersiniz? Mükemmel yüzüğü seçmek tamamıyla size bağlı ancak herhangi bir erkek için değil... Sizin erkeğiniz için!

Sevenler için alyans çiftleri, modern bir trend ve aynı zamanda heyecan vericidir. Tasarım ve stilde her iki yüzük de birbiriyle özdeş... Parmak ölçünüz için sadece yüzük bedenleri farklıdır. Yüzüğünüze baktığınızda, nerede olursa olsun hayatınızdaki özel kişinin de sizinle beraber aynı yüzüğe baktığını bilirsiniz. Yüzük, kucaklamanın bir sembolüyse eğer, birbirinize aynı anda aynı kucaklamayı vermiş olursunuz. Bunu bilmek güzel bir duygu.

Erkekler için evlilik yüzüğü seçeceğiniz zaman, koleksiyondan tercihinizi yapabilir ve mükemmel tasarımı bulabilirsiniz. Bir kere bunu yaptığınızda alyansınız için mükemmel metal veya alaşımı bulabilirsiniz. Eğer bir veya iki pırlanta eklemek istiyorsanız, bunu yapmak için de seçenekleriniz var. Neden bir tarih, alıntı veya isimlerle bunu kişiselleştirmiyorsunuz. Yüzüğün nasıl ve hangi şekilde görüneceğinin tüm kontrolü sizde.

Kadın alyanslarında her zaman daha fazla mükemmeliyet vardır. Zarif bir parmak, büyük ve kötü görünen bir alyansı taşıyamaz. Dolayısıyla beden ve stilde mükemmel uyumu bulmak önemli... Koleksiyondan bir modele karar verdiğinizde pırlanta büyüklüğünü, kesimini, metalini ya da alaşım çeşidini seçerek alyansınızı tasarlayabilirsiniz.

Alyans setlerine bakmaya ne dersiniz? Yüzükleriniz için ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde... Her şeyi evinizden veya ofisinizden konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Aslında GLAMIRA yüzük setlerini her yerden sipariş edebilirsiniz! Ayrıca kim sevdiği kişiyle daha fazla zaman geçirmek istemez ki? Günlerce bir satıcıdan diğerine sevgilinizle dolaşmak kulağa hiç romantik gelmiyor. İtici bir durum...

Özel birine sahip olduğunuzda, bunu ispatlamanız istersiniz. Bunu pırlanta alyanslarla gösterin! Pırlanta alyanslar, evlilik yüzükleri için sadece bir parıltı değil, aynı zamanda heyecanlandıran bir ışıltıdır. Söz konusu evlilik yüzüğü modası olduğunda diğerlerinden çok daha iyi olduğunuzu dünyaya kanıtlayın. Aşkınızın “ışıltısını” dünyaya gösterin!

Altın alyansların sonsuza dek süren geleneğini GLAMIRA da bulabilirsiniz. Koleksiyondaki geniş çeşit skalasına sahip yüzük tasarımlarından seçim yapabilirsiniz. Daha sonra bunu dilediğiniz gibi kendi zevkinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Büyük ya da küçük bir pırlanta seçin. Kesimini tercih edin ve hatta iç yazı ekleyin. Peki, altın yüzey işlemine ne dersiniz? Tercih yapabileceğiniz birçok yüzey seçeneğine sahipsiniz. Cilalı, mat ve sadece ikiniz için... Fakat kumlu görünümlü veya çizgili bir yüzeye ne dersiniz? Bazı yüzük tasarımlarında birçok farklı yüzey seçeneğiniz var

İşleri biraz daha ''heyecanlı'' hale getirmek mi istiyorsunuz? Neden geleneksel bir tasarımı alıp sonrasında kırmızı altın alyans seçeneği ile kendinizi dikkat çekiciliğe kavuşturmuyorsunuz? Kırmızı altın, bir renk tonundan fazlasıdır; ve görünüşünüze olağanüstü bir çekicilik katabilir. Saç renginiz ile uyumlu hale getirebilir veya yeşil gözlerinizle birlikte hayranlık uyandırabilirsiniz. Kırmızı altın alyanslar sarsıcı bir etki yaratmak için güzel bir yol...

Sarı altın alyanslar konusunda telaş yapmanıza hiç gerek yok. Sarı altının modası hiçbir zaman geçmez. Altının keşfinden beri, bir takı olarak kullanılmakta... Zaman geçtikçe metale ilk kez şekil vermeyi bulan zanaatkarlar, göz alıcı çalışmalar yaratmak için birçok yol keşfettiler. Eğer sanatta gelişimin ve değişimin bittiğini düşünüyorsanız, bu yanlış bir düşünce olur. Sanat binlerce yıl sonra bile gelişmeye ve zenginleşmeye devam edecektir. Trend ve moda takı tasarımında harika renkler yaratan alaşımların temeli hala sarı altına dayanmaktadır ve sonsuza kadar insanlığı güzelleştirmek için kalıcı ve aynı zamanda zamansız parçalar oluşturur.

Altınınızı seçme vakti geldiğinde, beyaz altın alyanslarla her zaman eşsiz bir ifade yaratabilirsiniz. Beyaz altın güzelliğinizi bir adım daha öne çıkaracak bir metaldir. Gücünüzü gösteren bir tasarım ve saflığın rengi beyaz... Eşsiz stiliniz herkesi etkileyecek!

Altından daha değerli tek bir metal vardır. Platin! Platin alyanslar seçtiğiniz zaman takıda en değerli kullanılan metali seçmiş olursunuz. Yapısı sadece kusursuz değil, aynı zamanda pırlanta ayarı için büyüleyici bir kalite sınıfına dayalı güzellik sağlar. Platin aynı zamanda çok güçlü bir metaldir ve çizilme veya ezilmelere karşı dayanıklıdır.

Peki parmaklarınız için son moda metallere bakmaya ve paladyum alyansları değerlendirmeye ne dersiniz! Paladyum son yüzyılın başında keşfedildi ve çok nadir bir metal. Paladyum aynı zamanda beyaz altın alaşımı yaratmak için de altınla birlikte kullanılmaktadır. Beyaz altın, platin ile benzer görünüme sahiptir ancak platinden daha az bir ağırlığı vardır. Beyaz altın platinden daha farklı yollarla şekillendirilebilir. Paladyum, sarı altından daha az ama platinden daha ağır bir metal... Gördüğünüz gibi birçok seçeneğiniz var!

Evlilik yüzüklerine baktıysanız ayar damgasını fark etmiş olmalısınız. Kısaca açıklığa kavuşturmak gerekirse bunlar ayar damgası olarak bilinir. Ayar damgaları, alaşım içeriğini belirtmek için en değerli metallere basılır. Mesela. 375 Altın... 9 karat altın olarak bilinir ve 575 altın 14 karattır. 750 ise 18 karattır. Birçok değerli metalde ayar damgasının bulunduğunu bilmelisiniz. Gümüş, altın, platin ve paladyum dünyada birçok ülkede bulunmaktadır. Alaşım ve metal seçimi yaparken bu numaraların ne anlama geldiğini artık bileceksiniz. Özellikle istediğiniz evlilik yüzüğünü tasarlamak için GLAMIRA’nın en büyük dikkati göstereceğini bilmek önemlidir. Dilediğiniz gibi kişiselleştirmek ve kendi zevkinize göre tasarlamak. Tüm yüzükler benzersizdir; ve tüm özellikler seçtiğiniz yüzükleri özel kılmak için var...

Evlilikler ile ilgili birçok gelenek vardır. Bilinenler arasında en çok beğenilenlerden biri kelt alyanslardır. GLAMIRA web sitesindeki geniş koleksiyona sahip kelt yüzüklere neden bir göz gezdirmiyorsunuz? Koleksiyondan bir model seçmek ve sonra yüzüğünüze imzanızı atmak tamamıyla size kalmış. Metal ve alaşımı seçebilirsiniz. Mat veya parlak olan yüzeyi tercih edebilirsiniz. Hatta karmaşıklığınızı veya sadeliğinizi ortaya çıkarmak için çok sayıda metal tasarımına sahip olabilirsiniz.

Eğer evlilik yüzüğünüzün parmağınıza tam oturması konusunda endişeleriniz varsa, unutmayın ki GLAMIRA rahat uyumuyla yüzüğünüzü zevkinize uygun hale getirecektir. Artık yüzüklerinizi rahatsızlık vermeden takabilirsiniz. Eğer web sitesinde o mükemmel çözümü bulamazsanız unutmayın ki, GLAMIRA'nın müşteri ilişkileri merkeziyle her zaman irtibata geçebilirsiniz. Müşteri ilişkileri rahatlık, konfor ve fiziksel olarak her türlü konuda çözüm üretmek için yardımcı olmaya hazır.

Sözler kifayesiz kalıyorsa ya da aksine her şeyi açıklayabiliyorsa neredeyse her dilediğiniz sözü iç yazı olarak ekleyebilirsiniz. GLAMIRA sevgilinizin evlilik yüzüğüne isim, tarih hatta kısa bir alıntı eklemek için size iç yazı imkanını sağlıyor. Dilediğiniz stilde bir iç yazı ekleyebilirsiniz.

Söz konusu alyanslarınız olduğunda, takı mağazasının size sunduklarını tercih edebilirsiniz... Veya... GLAMIRA web sitesini ziyaret edebilir ve kendi tarzınıza göre tasarlanmış alyansları ya da istediğiniz tüm özelliklere sahip olanları bulabilirsiniz.

Klasik alyanslar yerine kendi zevkinize göre tasarladıklarınızı seçmek kadar sizi sevindirecek başka bir şey daha yoktur. Aile yadigarı ve vasiyet olarak birçok kişinin çocukları ve çocuklarının çocukları ile paylaşmak istedikleri iki kelime... Klasik bir stil seçmek kişiye özel tasarımın devam ettiğini gösterir. Sonsuza dek! Klasik evlilik yüzüklerinde seçeceğiniz birçok farklı stil ile mattan cilalıya kadar birçok farklı yüzey seçeneğine sahipsiniz.

Zarif ve ince parmaklara sahip olanlar için GLAMIRA, ince alyans koleksiyonuna bir göz atmanızı öneriyor. Elinizi ve parmaklarınızı küçük göstermeyecek bir yüzük bulmak için çok fazla uğraşıp araştırma yapmanıza gerek yok. İnce bir alyans hoş ve zarif zevkinizi kusursuz bir şekilde vurgular.

Alyanslar için retro tarz bir görünüm her zaman popülerdir, vintage alyansları kendi vintage görünümünüz için zevkinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz. GLAMIRA’da mevcut birçok seçeneği göz önünde bulundurun. Bir modelde karar kıldığınız zaman, detayları ve dilediğiniz özellikleri ekleyebilir ve zevkinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Bir kez siparişinizi verdikten sonra, GLAMIRA zanaatkarları eşsiz güzellikteki ürününüzü sizden devralır ve üretmeye başlar. Tıpkı sizin kadar eşsiz ve güzel...