ALYANS

ALYANS

Ömür boyu arkadaşlarınız... Bırakın seçtiğiniz bir mesajla işlenen alyanslarınız aşkınız ve mutluluğunuzun sonsuz çemberi olsun.

boderDaha Fazlasını Keşfet
 • Nişan Yüzüğü

  Nişan Yüzüğü
  Birine bağlı olduğunuzu ifade etmek için yüzüğünüzü aşk damarının geçtiğine inanılan sol yüzük parmağınızda taşımanız gerekir; böylece çiftler birbirlerine kalpten bağlanırlar. Sadakatinizi ömürlük bir yüzükle taçlandırın!

 • Tamtur yüzükler

  Tamtur yüzükler
  Tamtur yüzükler, ölümsüz aşkın simgesidir.

 • 2U YÜZÜK

  2U YÜZÜK
  Gelin adaylarına özel! Göz alıcı tektaşlar en güzel yüzük modelleriyle bir arada. Mutluluğunuzu parmaklarınızda taşıyın!

 • Su Yolu Seti

  Su Yolu Seti
  Takılar arasındaki bağ da en az iki kişi arasındaki kadar duygusaldır. Su yolu setiniz en özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak!

Aşk’la Tasarlanan Kişiye Özel Alyans Modelleri

Dudaklarınızdan dökülecek “Sonsuza Kadar Evet” sözünü sadece size özel üretilmiş olan büyüleyici bir çift alyans ve hafızalardan silinmeyecek bir pırlanta ile taçlandırmak istediğinizde,

GLAMIRA.com.tr en yeni ve en yaratıcı yüzük tasarımlarıyla en yakın ortağınız olacaktır. GLAMIRA'nın kendine özgü ve şık tasarımları arasından sizi anlatan modele karar verdikten sonra, beğendiğiniz ürünü pırlanta ile tasarlayabilir, tamamen kendi zevkinize uygun alyanslar yaratabilirsiniz. Skalasında yer alan altın ya da gümüş seçeneklerinden birini seçin ve dilediğiniz taşı kullanarak kendi modelinizi yaratın. Dilerseniz tasarladığınız yüzük bir nişan yüzüğü, dilerseniz ona eşlik edecek görkemli bir kolye ve bir çift küpeyi de yanında bulunduran bir su yolu takı seti olsun, o özel ana ait takıları kendiniz oluşturabilirsiniz. Sadece kadın yüzük modelleriyle sınırlı kalmayan GLAMIRA.com.tr, etkileyici erkek alyans modellerini de damat adaylarına sunuyor. Ve daha da önemlisi kişiselleştirme özelliği ile kocaman dünyaları dışarıda bırakan iki minik halkaya aşkınızın izlerini katıyor. Çünkü biliyor ki, yıllar geçse de parmağınıza her baktığınızda aldığınız kararın güzelliğini bir kez daha hissetmek isteyeceksiniz. GLAMIRA, online mağaza platformunda sunduğu farklı tasarımdaki kişiselleştirilebilir alyans modelleriyle siz gelin ve damat adaylarına tüm anıları toplayıp bir aşk romanı yazma fırsatı sunuyor. Size ait bir hikayede detayları da size ait kılıyor. Eşsiz bir başlangıç için tek taş modelleri’ni içeren solitaire ve solitaire pave koleksiyonları, sonrasında aşkınızın nişanesi olacak olan nişan yüzükleri ve en nihayetinde ihtiyaç duyacağınız çift alyanslar’ınız için hazırladığı koleksiyonları ile mutlu sonla sonuçlanacak olan hikayenizde ihtişamlı bir yer alacaktır. GLAMIRA alyanslarını diğerlerinden ayıran özellik sizin için size özel tasarlanıyor olmasıdır. Taşıyacağı anlama karar verdiğiniz gibi rengini ve taşını seçmek de sizin elinizde. Çünkü, her aşk özeldir ve her kalpte ayrı yaşanır! Bu nedenle, aşkın eşsiz yanı, göz kamaştırıcı karakteri GLAMIRA’nın eşsiz

alyans

tasarımlarında kendini gösteriyor.