2U Yüzük

29 ürün [i]
Hızlı Filtreleme
Taş Seç Taş <span>Seç</span>
Temizle
Karat Karat
  • Daha fazlası
    Filtre
Izgara 
Azalan Şekilde Ayarla
29 Ürün(ler)
Sayfa başına
  • Sırala
  • Filtre
    Gelişmiş
29 kişiselleştirilebilir ürün bulunmuştur. [i]
ÇEŞİTLER
Taş
Metal
Rengi
Karat
Filtre
Gelişmiş
Yükleniyor... Daha Fazla Sonuç Yükleniyor...
Izgara 
Azalan Şekilde Ayarla
29 Ürün(ler)
Sayfa başına

GLAMIRA 2U Yüzükleri - Çiftli Yüzük Modelleri

Söz, nişan ve ya düğün için alacağınız yüzüklere ayrı ayrı karar verip aralarındaki uyumu sağlamak için neden çaba gösteresiniz ki! GLAMIRA, sizin için iki yüzüğü bir araya getirerek

2U yüzükleri

tasarladı! Özel tasarım alyanslar kendilerine en çok yakışan söz ve nişan yüzükleri’ni buldu ve parmağınızdaki yerini almak için bekliyorlar. Koleksiyonda yer alan her yüzüğe ait her detay, tasarımına gizlenen aşk cümleleri içerir. Siz, bir olmaya karar vermişken GLAMIRA, 2U yüzük kategorisini yüzüklerinizin de sizin gibi bir ve uyumlu olması için yarattı! Ve böylelikle sevginizi ve bağlılığınızı tasarımlarla sonsuzlaşıyor. Aşka ve tarzınıza ait çizgileri alaşımların farklı renkleriyle harmanlanarak aşk hikayeniz sanata dönüşüyor. Birbirinden farklı taşlarla ayrı ayrı kişiselleştirebileceğiniz yüzükleriniz ile dikkat çekici ve eşsiz olana sahip olabilirsiniz. Ya da sağlam, nadir ve eşsiz bir taş olan pırlanta ile 2U yüzüğünüzü tasarlayabilir, böylelikle sahip olduğunuz aşk hakkında sizin yerinize 2U pırlanta yüzükler’in konuşmasına izin verebilirsiniz.

İsmini ingilizce ‘2 You ( to You )’ kelimesinden alan çiftli yüzükler, anlam olarak hem ‘size’ anlamına gelirken hem de aşkın iki tarafı olan siz ve sevdiğiniz insana vurgu yapmaktadır! Tasarıma verilen isim tasarlanan ürünün ne kadar anlamlı ve özel olduğunu yeterince anlatıyorken GLAMIRA bir adım daha öteye giderek size kişiselleştirme olanağı sunuyor! Farklı taş, alaşımlar ve yazı işleme seçeneğiyle, aşkınıza dair anıya dönüşen her anı hayal gücünüzle birleştirerek GLAMIRA 2U yüzükleri’nde kullanabilirsiniz. GLAMIRA’nın aşk ile tasarlanan çiftli yüzükler tam da sizin parmağınıza yakışacak şekilde bir araya geldi!