2U Yüzük

0 Ürünler
[?]
Alyans

Alyans

Alyans
2U Yüzük

2U Yüzük

2U Yüzük

Tamtur

Tamtur
Tamtur
Yükleniyor...
Hızlı Filtreleme
Taş Seç Taş <span>Seç</span>
Temizle
Karat Karat
Temizle
  • Daha fazla
    Filtre
DAHA FAZLA YÜZÜK KATEGORİSİ
ÇEŞİTLER
Taş
Metal
Rengi
Karat
Filtre
Gelişmiş
.... olarak bak Liste Izgara
  • Sırala
  • Filtre
    Gelişmiş
28 kişiselleştirilebilir ürün bulunmuştur. [i]
  1. lifetime warranty
  2. Pırlanta Yüzükler

GLAMIRA 2U Yüzükleri - Çiftli Yüzük Modelleri

Söz, nişan veya düğün için alacağınız yüzüklere ayrı ayrı karar verip, aralarında uyum sağlamak için neden fazladan bir çaba gösteresiniz ki? Hem de GLAMIRA, sizin için iki yüzüğü bir araya getiren

2U yüzükleri

tasarlamışken! Özel tasarım alyanslar kendilerine en çok yakışan söz ve nişan yüzük modellerini buldu ve parmağınızdaki yerini almak için bekliyor. Koleksiyondaki yüzüklerin her bir detayı, tasarıma gizlenmiş aşk cümleleri gibi! Sevdiğinizle bir olmaya karar verdiğiniz o an için GLAMIRA, çiftli yüzük modellerini, tarzınızda tıpkı birlikteliğinizdeki gibi bir uyum yakalamak için yarattı! Aşk ve stilinize ait çizgileri farklı alaşım ve renklerle harmanlayarak hikayenizi bir sanata dönüştürmek yalnızca sizin elinizde! Birbirinden farklı taşlarla da ayrı ayrı kişiselleştirilebilen yüzüklerle hem dikkat çekebilir hem de yalnızca size özgü eşsiz bir tasarım elde edebilirsiniz. Ya da dayanıklı, nadir ve eşsiz bir taş olan Pırlantayla da 2U pırlanta yüzükler tasarlayabilir, siz susarken ışıltınızın konuşmasına izin verebilirsiniz.

İsmini İngilizce ‘2 You (to You)’ kelimesinden alan çiftli yüzükler, anlam olarak ‘size’ anlamına gelmekle birlikte, aşkın iki taraflı olduğuna, yani size ve sevdiğiniz insana gönderme yapar! Koleksiyonun ismi tasarlanan ürünlerin anlamını yeterince açık anlatsa da, GLAMIRA’yla bir adım daha öteye geçerek yüzüğünüzü yalnızca size özel olarak kişiselleştirme fırsatı da yakalayabilirsiniz! Farklı taş, alaşımlar ve yazı işleme seçenekleriyle, aşkınıza dair unutulmaz anları hayal gücünüzle destekleyin! GLAMIRA 2U yüzüklerisize veya sevdiğinize çok yakışacak!