Broş

68 ürün [i]
Hızlı Filtreleme
Taş Seç Taş <span>Seç</span> Taş <span>Seç</span>
Temizle
Karat Karat Karat
  • Filtre Filtre Daha fazlası
    Filtre
Liste  Izgara 
Artan Şekilde Ayarla
Toplam 1'nin 60'i 68'a
Sayfa başına
  • Sırala
  • Filtre
    Gelişmiş
68 kişiselleştirilebilir ürün bulunmuştur. [i]
ÇEŞİTLER
Taş
Metal
Rengi
Karat
Filtre
Gelişmiş
Yükleniyor... Daha Fazla Sonuç Yükleniyor...
Liste  Izgara 
Artan Şekilde Ayarla
Toplam 1'nin 60'i 68'a
Sayfa başına

Broş Modelleri - Kişiye Özel Tasarlanabilen Yaka İğneleri

GLAMIRA broş, yaratıcılığınızla buluşarak gardrobunuzu yenileyecek ışıltı ve tarza sahip! Artık başka bir aksesuar kullanmadan tek bir broşla, şıklığınızı yansıtabilirsiniz. GLAMIRA’nın pırlanta yaka iğnesi tasarımları ile kıyafetinizin havasını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz de geniş taş seçeneğiyle renklendirebileceğiniz

gümüş broşlarla

başka bir aksesuara ihtiyaç duymadan sade bir elbiseyi baştan yaratabilirsiniz. Yaratıcılığınızla tasarlayacağınız broşları yine kendi moda algınızla nerede kullanacağınıza karar vermek de tek yapmanız gereken olacak. Dilediğiniz parçayı kendi tarzınızı konuşturmak ve şıklığınızı tamamlamak için kişiselleştirebilirsiniz. Pırlantadan Ametist ve Safirlere kadar bir çok değerli taş size parıltının kapıları aralayacak!

Kişiselleştirdiğiniz broşla kıyafetiniz arasında bir kontrast yaratarak gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Örneğin, Pırlanta ile tasarlayacağınız bir altın broş’u siyah ya da koyu renkli kıyafetlerinizle bir arada kullanarak hem Pırlantanın ışıltısından hem de size özel tasarlanan broşun eşsizliğinden faydalanabilirsiniz. Şimdi GLAMIRA’nın size özel sunduğu alaşım, renk ve taşlardan dilediğinizi seçerek broş’unuzu tasarlamaya başlayın, farkedeceksiniz ki onu kullanmaktan hiç vazgeçemeyeceksiniz!