Ücretsiz Kargo

  60 gün İade Garantisi

 
   

Kasım ayında kalbiniz sevgi ile dolsun…

%10 İNDİRİM

2,500 TL ve üzeri alışverişinizde, toplam tutarınızda %10 indirim uygulanacaktır. İndirim, ödeme esnasında otomatik olarak yapılacaktır.

HEDİYE LAL TAŞI KOLYE UCU

HEDİYE LAL TAŞI KOLYE UCU

925 Gümüş, Lal Taşlı ve Swarovski Taşlı Kolye Ucu her 2,500 TL üzeri alışverişinizde

Hediye kolye ucunuz otomatik olarak alışveriş sepetinize eklenecektir. Hediye kolye ucunu alabilmeniz için siparişinizin değeri tüm indirimlerden sonra 2,500TL üzerinde olmalıdır.

  • Garnet Bat Pendant
  • Garnet Bat Pendant
Garnet Bat Pendant Garnet Bat Pendant

Lal Taşı Kolye Ucu

925 Gümüş, Lal Taşlı ve Swarovski Taşlı Kolye Ucu
her 2,500 TL üzeri alışverişinizde

Zincir dahil değildir.

Bu kampanya 13.11.2018 de dâhil olmak üzere, 8.11.2018'den itibaren geçerlidir.

*Bu kampanya önceki satın alımlar ve başka kampanyalar ile birleştirilemez; ayrıca özel tasarım ürünler için geçerli değildir.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR  

1. Geçerli siparişlerde sadece bir adet kolye ucu gönderilecektir. Yüksek değerli siparişler hediye sayısını değiştirmez.

2. Para iadesi veya hediye çeki istenmesi durumunda, hediye kolye ucu satın alınan ürünle birlikte iade edilmelidir. Ürünle birlikte hediye kolye ucunu iade etmezseniz, iade veya mağaza kredisi tutarınızdan 700₺ miktarında bir kesinti uygulanacaktır. Sipariş birden fazla ürün içeriyorsa ve yalnızca bir ürün iade edilecekse, para iadesi sonrasında kalan ürünün toplamı yeterliyse hediyenin geri gönderilmesi gerekmemektedir.

3. Hediye kolye ucu GLAMIRA hediye kutusu veya sertifika ile gönderilmemektedir.

4. Hediye kolye ucu garanti veya değişim kapsamında değildir.

5. Hediye kolye ucuna zincir dahil değildir.

6. Hediye kolye ucunun stokta kalmaması durumunda GLAMIRA, kolye ucuna eş değer nitelikte ya da daha yüksek bir değerde ürün gönderme hakkını saklı tutar.

7. Bu kampanya önceki satın alımlar ve başka kampanyalar ile birleştirilemez; ayrıca özel tasarım ürünler için geçerli değildir.