ÇOCUK TAKILARI

Çocuklar, hayatımızın ışıltıları… Renkli ve şirinler! Çocuklar denince akla her zaman engin bir hayal gücü, bitimsiz bir neşe ve içimizi yaşamla dolduran gülücükler gelir.

ÇOCUK
boderDAHA FAZLASINI KEŞFET
  • BİLEKLİK

    BİLEKLİK
    Çocuklar için parlak ve renkli bileklikler. Çocuğunuza özel bir şey bulmak için kategoriye göz atın.

  • YENİ KOLYELER

    YENİ KOLYELER
    Sadece çocuklar için tasarlanmış eşsiz kolyeler için koleksiyonumuza göz atın.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Çocuk ve Bebek Takıları - Renkli Yüzük, Kolye, Küpe ve Künyeler

Çocuklar da takı sever! GLAMIRA, seçkin

çocuk ve bebek takıları

’ndan oluşan koleksiyonları ile hem onların özgürce yarattıkları moda algılarına uygun renkli ve hareketli hem de bir o kadar güvenli ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

GLAMIRA’nın size sunduğu seçeneklerden onlara bir merdiven yapın ve bırakın hayalleri gökyüzüne ulaşsın! Unutmayın ki, onların kendi hikayelerini yazmak için yetişkinlere ihtiyaçları yok! Sizin tek yapmanız gereken ise hayal ettiklerini birer mücevhere dönüştürürken onlara yardımcı olmak. Siz yardım ederseniz, kanatlarında pırlanta taşıyan bir uğur böceği onun hayal dünyasındaki yerini alabilir. Ya da pembe turmalin kelebekleri, renkli çiçekler ve sevimli hayvanlara eşlik edebilir. Rengarenk değerli taşlar ve alaşımlarla kişiselleştirebileceğiniz çocuk küpe, künye, figürlü kolyeler ve yüzükler ile hayallerini boyunlarında, kollarında ya da parmaklarında taşımalarına izin verin. Ayrıca GLAMIRA’nın sunduğu tasarımlar, hızla gelişen ve değişen moda algılarına zerafet katacak; hayalle gerçek arasında keskin sınırları silikleştirecektir.

Kısacası, izin verin ilk takıları yaratıcı ve profesyonel bir ekibin ellerinden çıkan eşsiz GLAMIRA çocuk ve bebek takıları’ndan biri olsun. Unutmayın ki, GLAMIRA’da her ürün sahibinin zevkine ve hayaline özel üretilir, bu ufacık bir çocuk bile olsa!