ÇOCUK TAKILARI

Çocuklar, hayatımızın ışıltıları… Renkli ve şirinler! Çocuklar denince akla her zaman engin bir hayal gücü, bitimsiz bir neşe ve içimizi yaşamla dolduran gülücükler gelir.

ÇOCUK
boderDAHA FAZLASINI KEŞFET
  • BİLEKLİK

    BİLEKLİK
    Çocuklar için parlak ve renkli bileklikler. Çocuğunuza özel bir şey bulmak için kategoriye göz atın.

  • YENİ KOLYELER

    YENİ KOLYELER
    Sadece çocuklar için tasarlanmış eşsiz kolyeler için koleksiyonumuza göz atın.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Yükleniyor...

Çocuk ve Bebek Takıları - Renkli Yüzük, Kolye, Küpe ve Künyeler

Çocuklar da takı sever! GLAMIRA, seçkin

çocuk ve bebek takılarından

oluşan koleksiyonlarıyla hem onların özgürce yaratabildikleri, hem moda algılarına uygun renk ve şekillerde,hem de güvenli ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

GLAMIRA’nın size sunduğu seçeneklerden onlara bir merdiven yapın ve bırakın hayalleri gökyüzüne ulaşsın! Unutmayın ki, onların kendi hikayelerini yazmak için yetişkinlere ihtiyaçları yok! Sizin tek yapmanız gereken, hayal ettiklerini birer mücevhere dönüştürürken onlara yardımcı olmak. Siz yardım ederseniz, kanatlarında pırlanta taşıyan bir uğur böceği onun hayal dünyasındaki yerini alabilir. Ya da pembe turmalin kelebekleri, renkli çiçekler ve sevimli hayvanlara eşlik edebilir. Rengarenk değerli taşlar ve alaşımlarla kişiselleştirilebilen çocuk küpe, künye, figürlü kolyeler ve yüzükler, onların hayallerini boyunlarında, kollarında ya da parmaklarında taşımalarına olanak verir. Ayrıca GLAMIRA’nın sunduğu tasarımlar, hızla gelişen ve değişen moda algılarına zerafet katacak; hayalle gerçek arasındaki keskin sınırları silikleştirecektir.

Kısacası ilk takıları, GLAMIRA çocuk ve bebek takıları koleksiyonundaki, yaratıcı ve profesyonel bir ekibin ellerinden çıkan o eşsiz mücevherlerden biri olsun! Ayrıca GLAMIRA’da her bir ürün, sahibinin zevk ve hayaline özel kişisel olarak üretilir, bu ufacık bir çocuk bile olsa!