Yükleniyor...

Nişan yüzükleri Kılavuzu

Nişan yüzükleri Kılavuzu

Ne kadar harcamalıyım ?

Nişan yüzükleri hem alan hem de veren için çok özel ve eşsiz anlardır ve bir ömür boyu kullanım için alınır. Ne kadar harcamayı düşünüyorsunuz ? 1 maaş, 2 maaş veya daha fazlası? Gerçek şu ki, nişan yüzükleri her bütçe için bulunabilir ve herhangi bir kural veya kaideye tabi değildir. Öncelikle, kendi bütçenizi onun tarzı, stili ve kişiliği üzerinden belirleyebilirsiniz. Tasarımlara, taş ve metal seçeneklerine göz attıktan sonra, fiyatları kontrol edin ve aklınızda planladığınız en yakın miktarı sağlayan alternatif stilleri bulun. Pırlantalar her zaman güçlü ve uzun yaşam süresi ile en iyi seçimdir, ancak elbette çok nadir ve benzersiz olduğundan, pırlanta nişan yüzüklerinin fiyatının standart bir yüzüğün fiyat olarak üstünde olacağını aklınızda bulundurmalısınız. Yüzüğün fiyatı, anlamı ve eşinizin beklentisi üzerinde durmanız gereken en önemli faktörlerdir. Bütçenin planlanmasından sonra, stillere göz atın ve kendisine has tarzı göz önüne alarak en uygun parçayı bulun. Fiyat aralığı ile ilgili fikrinizi oluşturduysanız, en iyi tasarımları ve modelleri toplayın. Bilmeniz gereken tek şey yüzüğün onun tarzına ve isteğine uygun olmasıdır. Bu nedenle, kendinizi hikayelerle çevrelemek yerine, iç sesinize kulak verin ve sevdiklerinizi sonsuza dek mutlu edecek en iyi nişan yüzüğü bulmaya çalışın.

Hangi madeni tercih etmeliyim ?

Nişan yüzükleri Kılavuzu

Bu çok kişisel bir tercihtir çünkü her kadın farklı bir stile sahiptir, bu nedenle öncelikle onun zevkine, kıyafetine ve mücevher parçalarının tasarım ve renklerine dikkat etmeniz gerekir. Eğer tarzı klasikse, her dönem kullanılan sarı altın tercihiniz olabilir. Diğer taraftan, eğer modern tarzları seviyorsa, beyaz altın onu tamamlayacak bir maden olabilir. Yüzüğü Platin -dayanıklılık açısından- parmağında görmek istiyorsa sürekli ilk tercihiniz olmalı. Paladyum hafif ağırlığıyla tercih edilen bir madendir. Eğer o bir romantik prenses ise pembemsi tonda olan kırmızı altın onu çok mutlu edecektir.

Hangi stili tercih etmeliyim ?

Hangi stili tercih etmeliyim?(Hemen hemen her yerde kullanılan Klasik Tek Taş yerine daha benzersiz bir stile ve taş dizimine sahip olan Halo stili vb. tek taşları tercih edebilirsiniz.) Yüzükleriniz sizin kişisel zevkinizi ve eşsiz stilinizi kanıtlar. Bu nedenle her mücevher tasarımcısı ve markası, geniş bir koleksiyonun önemini bilir ve buna göre davranır.

Tektaş Pave

Tektaş Pave : Eğer bir klasik sever ve minimalistseniz, sade ama göz alıcı Tektaş Pave size çok yakışacaktır. Küçük metal boncuklar ve uçlar taşa ekstra bir ışıltı katıyor ve orta taşı mükemmel şekilde öne çıkarıyor. Bir tektaş ile zevkinize göre modern veya klasik bir stil elde edebilirsiniz.

Tektaş Pave Stil Yüzükleri Gör 
Halo

Halo: Modaya yön veren ve aynı zamanda narin misiniz? Halo stili kesinlikle sizin tercihiniz olmalı. Halo tasarımı, daha büyük bir merkez taş görünümü yaratır ve yan taşlarıyla parlaklığını arttırır..

Halo Stil Yüzükleri Gör 
Flower

Flower: Zarif ve güzel çiçekli modellerden hoşlanıyorsunuz fakat aynı zamanda göz alıcı modeller de ilginizi mi çekiyor? Flower koleksiyonu eşsiz bir görünüşe sahip olmanızda size yardımcı olacaktır. Eğer küçük ve zarif elleriniz veya parmaklarınız varsa bu nazik modeller zarafetinizi daha iyi temsil eder.

Flower Stil Yüzükleri Gör 
Exclusive

Exclusive: Eğer maceraperest, yaratıcı ve özgür ruhlu iseniz, Exclusive koleksiyonu beklentilerinizle buluşacaktır. Biliyoruz ki güzellik detaylarda gizlidir, özenle hazırlanmış desenler merkez taşının öne çıkmasına yardımcı olacaktır.

Exclusive Stil Yüzükleri Gör 
Tension

Tension: Modern ve çağdaş görünüm stilinizin yansımasıysa, Tension tasarımının minimal metal çevresindeki benzersiz görünümü ve büyüleyici ışık yansımasıyla sizin için uygun olacaktır.

Tension Stil Yüzükleri Gör 
3 & 5 Taş

3 & 5 Taş : 3 taşlı nişan yüzükleri sizin geçmişinizi, şimdiyi ve geleceğinizi sembolize eder ve bu mesaj ebedi ve ölümsüzdür. Yan taşlar merkez taş ile aynı boyutta veya daha küçük olabilir. Işıl ışıl parlayan modeller tercihiniz ise o zaman 5 taş yüzükler kesinlikle tercihiniz olmalı çünkü bu yüzükler en çok taş bulunan ve yüzüğü en çok yansıtan yüzüklerdendir.

3 & 5 Stil Yüzükleri Gör 
Sidestone Tektaş

Sidestone Tektaş: Stiliniz için daha fazla parlaklık mı arıyorsunuz? Eğer gözlerin üzerinizde olmasını istiyor ve bir yıldız gibi parlamak istiyorsanız bu model tam da sizin için tasarlanmış. İlgi çeken görüntüsüyle ve göz alıcı merkez taşıyla girdiğiniz mekanda tüm gözleri üzerinize çekecek.

Yan Taş Stil Yüzükleri Gör 
Fantezi Tektaş

Fantezi Tektaş: Geleneksel olmayan ve eşsiz stiller sizin için cazipse, modern tasarımların olduğu Fantezi Tektaş koleksiyonu ideal modelinizi oluşturmanıza olanak tanır. Klasik kuralları çiğneyin ve son derece modern bir stil oluşturarak yeni bir akım başlatın.

Fantezi Tektaş Stil Yüzükleri Gör 
İnci

İnci: Eğer bir trend yaratıcıysanız ve daima farklı olanlarla uğraşıyorsanız, nefes kesici inci yüzükler sizi bekliyor. İncinin ebedi ve şık güzellikleri sonsuza kadar yanınızda olacak ve size sofistike bir görünüm katacak. İncileri renkli değerli taşlarla veya klasik bir pırlanta ile tamamlayabilirsiniz.

İnci Stil Yüzükleri Gör 

Hangi taşı tercih etmeliyim ?

Taş rengi, kişisel tercihinizde büyük bir rol oynar ve doğru taşı seçmeniz çok önemlidir. Nişan yüzüğünüzü daha özel hale getirmek için kıymetli taşların gizli anlamını keşfedin.

Pırlanta

Pırlanta: Saf güzelliği ve pırlantanın cazibesi nefesinizi kesecek. Görkemli, ışıl ışıl ve ebedi güzelliği ile ezelden beri kadınlar tarafından tercih edilmiştir.. Pırlantaların sade ama göz alıcı görüntüsü güzelliği, nişan yüzüğünüzü kesinlikle çok özel kılacaktır.

Pırlanta Nişan Yüzüklerini Gör 
Siyah Pırlanta

Siyah Pırlanta: İddialı ve de olağandışı ... Kusursuz görüntüsü ve siyah gölgenin güçlü arzusu istikrarı simgeler. Eğer belirgin ve yüksek bir kaş tarzına sahipseniz, siyah pırlanta gizemli görünüşüyle sizi kesinlikle memnun edecektir. Fakat daha ziyade modern veya sofistike bir izlenime sahipseniz veya sofistike bir görünümünüz varsa, bu ebedi şık renk, ruhunuza güven ve stil katacaktır.

Siyah Pırlanta Nişan Yüzüklerini Gör 
Zümrüt

Zümrüt: Tüm bahar severler buraya! Zümrüt, olağanüstü ve öylesine derin yeşiliyle aşkı ve yeniden doğuşu simgeler. Kendini, sanatçı ve yaratıcı kişiliklerle özleştirecek kadar da iddialı! Aynı zamanda, mutluluğun ve başarılı bir evliliğin sembolü olarak da görülür.

Zümrüt Nişan Yüzüklerini Gör 
Safir

Safir: Son derece canlı mavi tonuyla Safir güvenin ve sadakatin simgesidir. İnanılmaz canlı mavisi ve derin okyanus mavisi rengiyle nihai bir cazibe ve sakin bir his yaratır. Eğer kendine güven ve gücün sembolünü arıyorsan bu kesinlikle senin taşın olabilir.

Safir Nişan Yüzüklerini Gör 
Yakut

Yakut: Güçlü duygular ve en güzel aşk fırtınaları... Yakut nişan yüzüğünüze heyecan ve güven katar. Derin kırmızı, zenginlik ve vazgeçilmez bir güzellik yaratır. Hırslı ve dışa dönük bir kişiliğiniz varsa yakut kesinlikle sizin ilginizi çekebilir. Koşulsuz sevginin ve gerçek tutkunun sembolüdür.

Yakut Nişan Yüzüklerini Gör 
Beyaz Safir

Beyaz Safir: Soylu, şık ve gizemli kelimeleri sizi tarif ediyorsa, bu renksiz ve zamansız zerafet sizin içindir. Eğer ruhsal bir harmoniniz varsa ve bunu her gittiğiniz yere taşıyorsanız, Beyaz safir sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Safir Nişan Yüzüklerini Gör 
Ametist

Ametist: Mistik mor görünümü çok yüksek bir enerjiye sahiptir. Beyaz altın, paladyum veya platin ile mükemmel bir kombinasyon yaratır. Güçlü ve modern bir görünümü seviyorsanız, Ametist koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

Ametist Nişan Yüzüklerini Gör 
Sitrin

Sitrin: Yüksek bir enerjiniz varsa, sitrinin parlaklığı seçiminiz olmalıdır. Renk gölgesi, güneşten gelen bir hediye gibidir ve ifadenizi daha güçlü yapmanızı sağlar. İyimser ve sosyal bir karaktere sahipseniz, bu zarif taş kişiliğinizi daha da yüceltecektir.

Sitrin Nişan Yüzüklerini Gör 
Mavi Topaz

Mavi Topaz: Parıltılı ve mavi gölgeleri seviyorsanız mavi topaz, nişan yüzüğünüzde, daha fazla ilgi çekecektir. Bu eşsiz parlaklık bütün gözlerin sizin üzerinde olmasını sağlar ve baştan çıkarıcı maviliğiyle sadakati sembolize eder.

Mavi Topaz Nişan Yüzüklerini Gör 
Lâl

Lâl: Zarif kırmızı nüanslar gücü ve parlaklığı ifade eder. Eğer çok yüksek bir hayat enerjiniz varsa, büyük bir sevgi ve ebedi bir aşkla hayata bakıyorsanız, lal sizin taşınızdır. Lâl, gerçek aşkınız ile ömür boyu sürecek bir aşkı temsil eder.

Lâl Nişan Yüzüklerini Gör 
Peridot

Peridot: Masalsı bir ve ışık yansımasıdır. Yeşil-sarı renk tonlarını seviyorsanız sizi etkileyecektir.Kainatın tonları size doğa ananın inanılmaz güzelliğini hatırlatır ve size o gizli mesajı verir ‘’Sana güveniyorum ve seni seviyorum.’’

Peridot Nişan Yüzüklerini Gör 
Akuamarin

Akuamarin: Çarpıcı mavi renk ve derin mavi gölge parlaklığı herhangi bir metal rengi ile mükemmel bir uyum yaratır. Göz alıcı taze bir görünümü, pürüzsüz zarif bir güzellik ile birleştirebilirsiniz. Tropik okyanus mavisi aşkınızın derin bir ifadesi olabilir.

Akuamarin Nişan Yüzüklerini Gör 
Ateş Opal

Ateş Opal: Derin turuncu renk tonları güçlü bir eneriye sahiptir. Bu renkler, deniz kıyısında romantik bir gün batımını hatırlatıyor. Yüksek enerjisi, ruhumuza pozitif bir dinamizm verir. Aynı zamanda kalıcı mutluluğun sembolüdür ve hayal kurmayı sevenler için uygun bir taştır. Hayallerini takip eden ve hayata her zaman olumlu bakan biriyseniz, ateş-opal nişan sizin en iyi yansımanız olacaktır.

Ateş Opal Nişan Yüzüklerini Gör 
Yeşil Ametist

Yeşil Ametist: Açık yeşil gölge tonları yenilenmenin sembolüdür. Çarpıcı ve nadir bulunan bir görünüm elde etmek istiyorsanız, yeşil ametist sizin için çok iyi bir seçenektir. Hayatınızda yeniliklere yer vermeyi seviyorsanız, yeşil ametist, taşıdığı anlam ve şık nadir rengiyle size çok iyi tamamlar.

Yeşil Ametist Nişan Yüzüklerini Gör 
Yeşil Turmalin

Yeşil Turmalin : Neşeli bir ruhunuz varsa ve çevrenizle kolaylıkla uyum sağlıyorsanız, turmalinin yeşili sizi daha iyi tamamlayacaktır. Yeşil turmalin nişan yüzüğü ile hayatınızın en büyük anını kutlayın.

Yeşil Turmalin Nişan Yüzüklerini Gör 
Pembe Turmalin

Pembe Turmalin: Pembenin romantik ama parlak enerjisi sizi ilk bakışta yakalar. Saf sevginin rengi ve şimdiye kadar bulabileceğiniz pembenin en tatlı tonu. Gösterişli bir stiliniz varsa, pembe turmalin nişan yüzüğü tam da sizin için! Aynı zamanda derin sevginizin sürekli hatırlatıcısı olacaktır.

Pembe Turmalin Nişan Yüzüklerini Gör 
Pembe Kuvars

Pembe Kuvars : Pürüzsüz ve yumuşak pembe renk size romantik bir görünüm kazandıracaktır. Çok yoğun bir şekilde dikkat çekmese de kolay tanınabilir! Pembe kuvarsın sakin enerjisi, tıpkı ilişkilerdeki gibi hep sığınmak istediğiniz o sakin limanı yansıtıyor. Gerçek bir romantikseniz, nişanınızı pembe bir kuvarsla taçlandırın!

Pembe Kuvars Nişan Yüzüklerini Gör 
Sarı Safir

Sarı Safir: Sarının enfes parlaklığı tıpkı güneş gibi tüm sıcaklığıyla sizi saracak! Şimdi yaratıcılığını ve hayat enerjini ortaya dökme zamanı! Eğer cesur ve güçlü bir kişiliğin varsa, safirin zengin sarı tonları sana hitap ediyor!

Sarı Safir Nişan Yüzüklerini Gör 
Dumanlı Kuvars

Dumanlı Kuvars: Bu taşın gizemli görüntüsü nişan yüzüğünüze benzersiz bir tarz kazandırır. Kahvenin sıcak tonu insana doğallık hissi verir. Toprak tonlarını yansıtması sebebiyle doğa severler için iyi bir seçenek sunar!

Dumanlı Kuvars Nişan Yüzüklerini Gör 
Tanzanit

Tanzanit: Bu taş, nadir bulunan benzersiz taşlardan biridir. Göz alıcı ve değişik parçalardan hoşlanıyorsanız, tanzanit size hitap edebilir. Eşsiz güzellikteki renk tonu ile sevdiğinizi şaşırtmakla kalmayıp ona eşsiz olduğunu da hissettirebilirsiniz!

Tanzanit Nişan Yüzüklerini Gör