NiÅŸan yüzükleri Kılavuzu

Ne kadar harcamalıyım ?

NiÅŸan yüzükleri hem alan hem de veren için çok özel ve eÅŸsiz anlardır ve bir ömür boyu kullanım için alınır. Ne kadar harcamayı düÅŸünüyorsunuz ? 1 maaÅŸ, 2 maaÅŸ veya daha fazlası? Gerçek ÅŸu ki, niÅŸan yüzükleri her bütçe için bulunabilir ve herhangi bir kural veya kaideye tabi deÄŸildir. Öncelikle, kendi bütçenizi onun tarzı, stili ve kiÅŸiliÄŸi üzerinden belirleyebilirsiniz. Tasarımlara, taÅŸ ve metal seçeneklerine göz attıktan sonra, fiyatları kontrol edin ve aklınızda planladığınız en yakın miktarı saÄŸlayan alternatif stilleri bulun. Pırlantalar her zaman güçlü ve uzun yaÅŸam süresi ile en iyi seçimdir, ancak elbette çok nadir ve benzersiz olduÄŸundan, pırlanta niÅŸan yüzüklerinin fiyatının standart bir yüzüÄŸün fiyat olarak üstünde olacağını aklınızda bulundurmalısınız. YüzüÄŸün fiyatı, anlamı ve eÅŸinizin beklentisi üzerinde durmanız gereken en önemli faktörlerdir. Bütçenin planlanmasından sonra, stillere göz atın ve kendisine has tarzı göz önüne alarak en uygun parçayı bulun. Fiyat aralığı ile ilgili fikrinizi oluÅŸturduysanız, en iyi tasarımları ve modelleri toplayın. Bilmeniz gereken tek ÅŸey yüzüÄŸün onun tarzına ve isteÄŸine uygun olmasıdır. Bu nedenle, kendinizi hikayelerle çevrelemek yerine, iç sesinize kulak verin ve sevdiklerinizi sonsuza dek mutlu edecek en iyi niÅŸan yüzüÄŸü bulmaya çalışın.

Hangi madeni tercih etmeliyim ?

Bu çok kiÅŸisel bir tercihtir çünkü her kadın farklı bir stile sahiptir, bu nedenle öncelikle onun zevkine, kıyafetine ve mücevher parçalarının tasarım ve renklerine dikkat etmeniz gerekir. EÄŸer tarzı klasikse, her dönem kullanılan sarı altın tercihiniz olabilir. DiÄŸer taraftan, eÄŸer modern tarzları seviyorsa, beyaz altın onu tamamlayacak bir maden olabilir. YüzüÄŸü Platin -dayanıklılık açısından- parmağında görmek istiyorsa sürekli ilk tercihiniz olmalı. Paladyum hafif ağırlığıyla tercih edilen bir madendir. EÄŸer o bir romantik prenses ise pembemsi tonda olan kırmızı altın onu çok mutlu edecektir.

Hangi stili tercih etmeliyim ?

Hangi stili tercih etmeliyim?(Hemen hemen her yerde kullanılan Klasik Tek TaÅŸ yerine daha benzersiz bir stile ve taÅŸ dizimine sahip olan Halo stili vb. tek taÅŸları tercih edebilirsiniz.) Yüzükleriniz sizin kiÅŸisel zevkinizi ve eÅŸsiz stilinizi kanıtlar. Bu nedenle her mücevher tasarımcısı ve markası, geniÅŸ bir koleksiyonun önemini bilir ve buna göre davranır.

TektaÅŸ Pave : EÄŸer bir klasik sever ve minimalistseniz, sade ama göz alıcı TektaÅŸ Pave size çok yakışacaktır. Küçük metal boncuklar ve uçlar taÅŸa ekstra bir ışıltı katıyor ve orta taşı mükemmel ÅŸekilde öne çıkarıyor. Bir tektaÅŸ ile zevkinize göre modern veya klasik bir stil elde edebilirsiniz.

TektaÅŸ Pave Stil Yüzükleri Gör 

Halo: Modaya yön veren ve aynı zamanda narin misiniz? Halo stili kesinlikle sizin tercihiniz olmalı. Halo tasarımı, daha büyük bir merkez taÅŸ görünümü yaratır ve yan taÅŸlarıyla parlaklığını arttırır..

Halo Stil Yüzükleri Gör 

Flower: Zarif ve güzel çiçekli modellerden hoÅŸlanıyorsunuz fakat aynı zamanda göz alıcı modeller de ilginizi mi çekiyor? Flower koleksiyonu eÅŸsiz bir görünüÅŸe sahip olmanızda size yardımcı olacaktır. EÄŸer küçük ve zarif elleriniz veya parmaklarınız varsa bu nazik modeller zarafetinizi daha iyi temsil eder.

Flower Stil Yüzükleri Gör 

Exclusive: EÄŸer maceraperest, yaratıcı ve özgür ruhlu iseniz, Exclusive koleksiyonu beklentilerinizle buluÅŸacaktır. Biliyoruz ki güzellik detaylarda gizlidir, özenle hazırlanmış desenler merkez taşının öne çıkmasına yardımcı olacaktır.

Exclusive Stil Yüzükleri Gör 

Tension: Modern ve çaÄŸdaÅŸ görünüm stilinizin yansımasıysa, Tension tasarımının minimal metal çevresindeki benzersiz görünümü ve büyüleyici ışık yansımasıyla sizin için uygun olacaktır.

Tension Stil Yüzükleri Gör 

3 & 5 TaÅŸ : 3 taÅŸlı niÅŸan yüzükleri sizin geçmiÅŸinizi, ÅŸimdiyi ve geleceÄŸinizi sembolize eder ve bu mesaj ebedi ve ölümsüzdür. Yan taÅŸlar merkez taÅŸ ile aynı boyutta veya daha küçük olabilir. Işıl ışıl parlayan modeller tercihiniz ise o zaman 5 taÅŸ yüzükler kesinlikle tercihiniz olmalı çünkü bu yüzükler en çok taÅŸ bulunan ve yüzüÄŸü en çok yansıtan yüzüklerdendir.

3 & 5 Stil Yüzükleri Gör 

Sidestone TektaÅŸ: Stiliniz için daha fazla parlaklık mı arıyorsunuz? EÄŸer gözlerin üzerinizde olmasını istiyor ve bir yıldız gibi parlamak istiyorsanız bu model tam da sizin için tasarlanmış. Ä°lgi çeken görüntüsüyle ve göz alıcı merkez taşıyla girdiÄŸiniz mekanda tüm gözleri üzerinize çekecek.

Yan TaÅŸ Stil Yüzükleri Gör 

Fantezi TektaÅŸ: Geleneksel olmayan ve eÅŸsiz stiller sizin için cazipse, modern tasarımların olduÄŸu Fantezi TektaÅŸ koleksiyonu ideal modelinizi oluÅŸturmanıza olanak tanır. Klasik kuralları çiÄŸneyin ve son derece modern bir stil oluÅŸturarak yeni bir akım baÅŸlatın.

Fantezi TektaÅŸ Stil Yüzükleri Gör 

Ä°nci: EÄŸer bir trend yaratıcıysanız ve daima farklı olanlarla uÄŸraşıyorsanız, nefes kesici inci yüzükler sizi bekliyor. Ä°ncinin ebedi ve şık güzellikleri sonsuza kadar yanınızda olacak ve size sofistike bir görünüm katacak. Ä°ncileri renkli deÄŸerli taÅŸlarla veya klasik bir pırlanta ile tamamlayabilirsiniz.

Ä°nci Stil Yüzükleri Gör 

Hangi taşı tercih etmeliyim ?

TaÅŸ rengi, kiÅŸisel tercihinizde büyük bir rol oynar ve doÄŸru taşı seçmeniz çok önemlidir. NiÅŸan yüzüÄŸünüzü daha özel hale getirmek için kıymetli taÅŸların gizli anlamını keÅŸfedin.

Pırlanta: Saf güzelliÄŸi ve pırlantanın cazibesi nefesinizi kesecek. Görkemli, ışıl ışıl ve ebedi güzelliÄŸi ile ezelden beri kadınlar tarafından tercih edilmiÅŸtir.. Pırlantaların sade ama göz alıcı görüntüsü güzelliÄŸi, niÅŸan yüzüÄŸünüzü kesinlikle çok özel kılacaktır.

Pırlanta NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Siyah Pırlanta: Ä°ddialı ve de olaÄŸandışı ... Kusursuz görüntüsü ve siyah gölgenin güçlü arzusu istikrarı simgeler. EÄŸer belirgin ve yüksek bir kaÅŸ tarzına sahipseniz, siyah pırlanta gizemli görünüÅŸüyle sizi kesinlikle memnun edecektir. Fakat daha ziyade modern veya sofistike bir izlenime sahipseniz veya sofistike bir görünümünüz varsa, bu ebedi şık renk, ruhunuza güven ve stil katacaktır.

Siyah Pırlanta NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Zümrüt: Tüm bahar severler buraya! Zümrüt, olaÄŸanüstü ve öylesine derin yeÅŸiliyle aÅŸkı ve yeniden doÄŸuÅŸu simgeler. Kendini, sanatçı ve yaratıcı kiÅŸiliklerle özleÅŸtirecek kadar da iddialı! Aynı zamanda, mutluluÄŸun ve baÅŸarılı bir evliliÄŸin sembolü olarak da görülür.

Zümrüt NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Safir: Son derece canlı mavi tonuyla Safir güvenin ve sadakatin simgesidir. Ä°nanılmaz canlı mavisi ve derin okyanus mavisi rengiyle nihai bir cazibe ve sakin bir his yaratır. EÄŸer kendine güven ve gücün sembolünü arıyorsan bu kesinlikle senin taşın olabilir.

Safir NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Yakut: Güçlü duygular ve en güzel aÅŸk fırtınaları... Yakut niÅŸan yüzüÄŸünüze heyecan ve güven katar. Derin kırmızı, zenginlik ve vazgeçilmez bir güzellik yaratır. Hırslı ve dışa dönük bir kiÅŸiliÄŸiniz varsa yakut kesinlikle sizin ilginizi çekebilir. KoÅŸulsuz sevginin ve gerçek tutkunun sembolüdür.

Yakut NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Beyaz Safir: Soylu, şık ve gizemli kelimeleri sizi tarif ediyorsa, bu renksiz ve zamansız zerafet sizin içindir. EÄŸer ruhsal bir harmoniniz varsa ve bunu her gittiÄŸiniz yere taşıyorsanız, Beyaz safir sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Safir NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Ametist: Mistik mor görünümü çok yüksek bir enerjiye sahiptir. Beyaz altın, paladyum veya platin ile mükemmel bir kombinasyon yaratır. Güçlü ve modern bir görünümü seviyorsanız, Ametist koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

Ametist NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Sitrin: Yüksek bir enerjiniz varsa, sitrinin parlaklığı seçiminiz olmalıdır. Renk gölgesi, güneÅŸten gelen bir hediye gibidir ve ifadenizi daha güçlü yapmanızı saÄŸlar. Ä°yimser ve sosyal bir karaktere sahipseniz, bu zarif taÅŸ kiÅŸiliÄŸinizi daha da yüceltecektir.

Sitrin NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Mavi Topaz: Parıltılı ve mavi gölgeleri seviyorsanız mavi topaz, niÅŸan yüzüÄŸünüzde, daha fazla ilgi çekecektir. Bu eÅŸsiz parlaklık bütün gözlerin sizin üzerinde olmasını saÄŸlar ve baÅŸtan çıkarıcı maviliÄŸiyle sadakati sembolize eder.

Mavi Topaz NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Lâl: Zarif kırmızı nüanslar gücü ve parlaklığı ifade eder. EÄŸer çok yüksek bir hayat enerjiniz varsa, büyük bir sevgi ve ebedi bir aÅŸkla hayata bakıyorsanız, lal sizin taşınızdır. Lâl, gerçek aÅŸkınız ile ömür boyu sürecek bir aÅŸkı temsil eder.

Lâl NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Peridot: Masalsı bir ve ışık yansımasıdır. YeÅŸil-sarı renk tonlarını seviyorsanız sizi etkileyecektir.Kainatın tonları size doÄŸa ananın inanılmaz güzelliÄŸini hatırlatır ve size o gizli mesajı verir ‘’Sana güveniyorum ve seni seviyorum.’’

Peridot NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Akuamarin: Çarpıcı mavi renk ve derin mavi gölge parlaklığı herhangi bir metal rengi ile mükemmel bir uyum yaratır. Göz alıcı taze bir görünümü, pürüzsüz zarif bir güzellik ile birleÅŸtirebilirsiniz. Tropik okyanus mavisi aÅŸkınızın derin bir ifadesi olabilir.

Akuamarin NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

AteÅŸ Opal: Derin turuncu renk tonları güçlü bir eneriye sahiptir. Bu renkler, deniz kıyısında romantik bir gün batımını hatırlatıyor. Yüksek enerjisi, ruhumuza pozitif bir dinamizm verir. Aynı zamanda kalıcı mutluluÄŸun sembolüdür ve hayal kurmayı sevenler için uygun bir taÅŸtır. Hayallerini takip eden ve hayata her zaman olumlu bakan biriyseniz, ateÅŸ-opal niÅŸan sizin en iyi yansımanız olacaktır.

AteÅŸ Opal NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

YeÅŸil Ametist: Açık yeÅŸil gölge tonları yenilenmenin sembolüdür. Çarpıcı ve nadir bulunan bir görünüm elde etmek istiyorsanız, yeÅŸil ametist sizin için çok iyi bir seçenektir. Hayatınızda yeniliklere yer vermeyi seviyorsanız, yeÅŸil ametist, taşıdığı anlam ve şık nadir rengiyle size çok iyi tamamlar.

YeÅŸil Ametist NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

YeÅŸil Turmalin : NeÅŸeli bir ruhunuz varsa ve çevrenizle kolaylıkla uyum saÄŸlıyorsanız, turmalinin yeÅŸili sizi daha iyi tamamlayacaktır. YeÅŸil turmalin niÅŸan yüzüÄŸü ile hayatınızın en büyük anını kutlayın.

YeÅŸil Turmalin NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Pembe Turmalin: Pembenin romantik ama parlak enerjisi sizi ilk bakışta yakalar. Saf sevginin rengi ve ÅŸimdiye kadar bulabileceÄŸiniz pembenin en tatlı tonu. GösteriÅŸli bir stiliniz varsa, pembe turmalin niÅŸan yüzüÄŸü tam da sizin için! Aynı zamanda derin sevginizin sürekli hatırlatıcısı olacaktır.

Pembe Turmalin NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Pembe Kuvars : Pürüzsüz ve yumuÅŸak pembe renk size romantik bir görünüm kazandıracaktır. Çok yoÄŸun bir ÅŸekilde dikkat çekmese de kolay tanınabilir! Pembe kuvarsın sakin enerjisi, tıpkı iliÅŸkilerdeki gibi hep sığınmak istediÄŸiniz o sakin limanı yansıtıyor. Gerçek bir romantikseniz, niÅŸanınızı pembe bir kuvarsla taçlandırın!

Pembe Kuvars NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Sarı Safir: Sarının enfes parlaklığı tıpkı güneÅŸ gibi tüm sıcaklığıyla sizi saracak! Åžimdi yaratıcılığını ve hayat enerjini ortaya dökme zamanı! EÄŸer cesur ve güçlü bir kiÅŸiliÄŸin varsa, safirin zengin sarı tonları sana hitap ediyor!

Sarı Safir NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Dumanlı Kuvars: Bu taşın gizemli görüntüsü niÅŸan yüzüÄŸünüze benzersiz bir tarz kazandırır. Kahvenin sıcak tonu insana doÄŸallık hissi verir. Toprak tonlarını yansıtması sebebiyle doÄŸa severler için iyi bir seçenek sunar!

Dumanlı Kuvars NiÅŸan Yüzüklerini Gör 

Tanzanit: Bu taÅŸ, nadir bulunan benzersiz taÅŸlardan biridir. Göz alıcı ve deÄŸiÅŸik parçalardan hoÅŸlanıyorsanız, tanzanit size hitap edebilir. EÅŸsiz güzellikteki renk tonu ile sevdiÄŸinizi ÅŸaşırtmakla kalmayıp ona eÅŸsiz olduÄŸunu da hissettirebilirsiniz!

Tanzanit NiÅŸan Yüzüklerini Gör