ERKEK KÜPE

82 ürün [i]
Hızlı Filtreleme
Taş Seç Taş <span>Seç</span>
Temizle
Karat Karat
  • Daha fazlası
    Filtre
Izgara 
Azalan Şekilde Ayarla
Toplam 1'nin 30'i 82'a
Sayfa başına
  • Sırala
  • Filtre
    Gelişmiş
82 kişiselleştirilebilir ürün bulunmuştur. [i]
ÇEŞİTLER
Taş
Metal
Rengi
Karat
Filtre
Gelişmiş
Yükleniyor... Daha Fazla Sonuç Yükleniyor...
Izgara 
Azalan Şekilde Ayarla
Toplam 1'nin 30'i 82'a
Sayfa başına

GLAMIRA'dan Erkek Küpeleri

Moda bilincine sahip erkekler nasıl şık ve klas görüneceklerinin, kıyafetlerini nasıl güzelleştireceklerinin ve nasıl daha çekici olabileceklerinin farkındalar... Kendi moda dünyalarında aksesuarların tıpkı kadın moda dünyasında olduğu gibi çok önemli olduğunu da biliyorlar. Erkeklerin beklentilerini karşılayabilmek adına GLAMIRA; erkek küpeleri , yüzükleri ve kol düğmeleriyle çarpıcı mücevher tasarımları yarattı. Günlük stiliniz için veya özel günler için benzersiz bir erkek küpesi mi arıyorsunuz? Hayalinizdeki küpeyi bulmak artık çok kolay çünkü doğru yerdesiniz... Neden birkaç basit tıkla erkek küpesi sipariş edebilme şansınız varken; zorlu yolu tercih ediyorsunuz veya sayısız mağaza gezerek, kuyruklarda bekleyerek zaman harcıyorsunuz? Hayal edip, aşık olduğunuz tasarımı tamamen kişiselleştirebilirsiniz!

Küçük ama değerli: Erkek küpeleri küçük olabilir, ancak insanların dikkatini çekmekte çok başarılılar. Harika erkek küpe tasarımlarının değerli taşlar ve metaller gibi yüksek kaliteli öğelerle buluşması, moda tutkunlarının kalbini çalacak. Her gün hayran olunan biri olmaya hazır mısınız?

Sonsuz bir ışıltı arıyorsanız pırlanta erkek küpesi seçin. Pırlanta, kralların taşı olarak bilinir ve taşlar arasında en değerli olanıdır. Yüksek kalitede mücevher takmayı önemseyenler, eşsiz ışıltısıyla mücevher sektöründe tüm zamanların en sevileni olan pırlanta ve küpeleri tercih edecektir. Erkekler için pırlanta küpeler harika ışıltılarıyla ve şık görünümleriyle büyük bir heyecan yaratıyor. Bunun yanı sıra pırlanta küpeler bir erkeğin karakterini ve şık görünümünü vurguluyor.

Favori renginize bağlı olarak renkli pırlantalı küpeler de seçebilirsiniz. Okyanuslar kadar mavi, doğa kadar yeşil ve açan güneş kadar sarı - birçok renkli pırlanta sizi bekliyor… Erkekler için renkli pırlantalı küpeler, gözlerinizin rengini vurgulamanıza ya da kıyafetinizi küpenin rengine göre kombine etmenize yardımcı olacak. Koyu renklere aşık olanlar da eli boş dönmeyecektir. Erkekler için siyah pırlanta küpeler , zarif ve seçkin görünümleriyle kalpleri fethetme özelliğine sahip, çünkü siyah renk, maskülen tonu ile erkek takılarına en uygun renklerden biridir. Bütçenize uygun aynı renk ve zarafete sahip küpeler arıyorsanız, güç ve dayanıklılığı simgeleyen oniks erkek küpesi de iyi bir tercih olabilir. Erkekler için oniks küpe mücevher kutunuzdaki en sevdiğiniz parçalardan biri olabilir.

Daha fazla nefes kesici erkek küpe tasarımları; zümrüt, safir ve yakut gibi değerli taşların renkleri ile elde ediliyor. GLAMIRA’nın benzersiz tasarımları, bu değerli taşların gerçekte olduğundan daha da göz alıcı durmasını sağlıyor. Yani yeşil, mavi ve kırmızı renkleri tercih eden erkekler için; zümrüt erkek küpesi, safir erkek küpesi ve yakut erkek küpesi hayrete düşürecek görünümleri ile ilk tercihiniz olacak. Yüzyıllardır beğenilen bu değerli taşlar; sadece iyi görünmeyi sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda kullanıcının bedenine ve ruhuna yararlı özel anlamlara sahipler.

Sadece değerli taşların kendileri değil, ayrıca şekilleri ve tasarımları da erkek küpeleri seçiminde önemli bir rol oynamaktadır. Küpeyi en çok sevdiğiniz tasarım ve kesim ile seçebilir ve hayallerinizdeki değerli taşlarla kişiselleştirebilirsiniz. Seçiminiz ister oval, ister prenses, yuvarlak, trilyon ya da zümrüt kesimli erkek küpeleri olsun; kalbinizin arzu ettiği ürün, bu yüksek kaliteli geniş ürün yelpazesinde sunulmaktadır.

Son olarak, küpenizin metalini kişiselleştirme şansını yakalayın, böylece küpenizin birçok farklı metal seçeneğiyle harika görünmesine izin verebilirsiniz. Altın (sarı, kırmızı ya da beyaz), platin, paladyum ve gümüş gibi farklı metaller arasından birini seçebilirsiniz. İstikrarı sembolize eden altın erkek küpesi karakterinizi en iyi şekilde yansıtacaktır. Erkekler ayrıca beyaz altın erkek küpeleri, kırmızı altın erkek küpeleri ya da sarı altın erkek küpeleri seçme şansına da sahip!

Altını ilgi çekici bulmayanlar, platin ve paladyumu tercih edebilir. Platin erkek küpeleri ve paladyum erkek küpeleri kesinlikle kişiliğinizin özelliklerini yansıtacak.

Şimdi yaratıcılığınızı ön plana çıkarma vakti. Yaratıcılığınızı konuşturun ve hayalinizdeki erkek küpesini, favori tasarımınızı zevkinize göre kişiselleştirerek, bulun. En sevdiğiniz renkte pırlanta veya değerli taşlar seçin... Ya da sizi yansıtacak bir metale karar verin. Seçim tamamiyle size kalmış!

Stilinizi GLAMIRA’nın erkek küpeleriyle havalı ve rahat ya da zarifçe şekillendirin ve tüm dünyaya erkek modasına olan ilginizi gösterin!