ERKEK TAKILARI

Erkek dünyası için yepyeni bir ışıltı! Glamira, dış görünüşlerine düşkün, kendilerini şımartmayı seven erkekler için birbirinden değerli pırlanta yüzük ve pırlanta kol düğmeleri tasarladı.

ERKEK
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
boderDaha Fazlasını Keşfet
 • Erkek Küpe

  Erkek Küpe
  Kim demiş erkekler şık olamaz diye? GLAMIRA'nın benzersiz erkek küpe koleksiyonu ile, sizde artık bütün dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz!

 • Silver ringsYeni

  ERKEK NİŞAN YÜZÜKLERİ
  Erkekler için nişan yüzükleri, iki kişi arasındaki bağın bir sembolü niteliğindedir. Sevginizin karşılıklı olduğunu tamamen ona göre kişiselleştirdiğiniz bir yüzükle gösterin.

 • Deri Bileklikler

  ERKEK BİLEKLİK
  Modern erkek, stilini küçük ama efektif dokunuşlarla tamamlamalıdır. Deri erkek bileklikleri modern erkeğin gündelik şıklığı için kusursuz bir tamamlayacı olacak.

 • Erkek Kolyeler

  Erkek Kolyeler
  Küçük bir sembol bin sözcüğe bedel olabilir ve birini ne kadar iyi tanıdığınızı ona gösterebilir. Onun benzersiz kişiliğini yansıtacak bir kolye, bir erkeğe verilebilecek en özel hediyelerden biri.
Yükleniyor...

GLAMIRA Erkek Takı - Erkek Yüzük ve Kol Düğme Modelleri

Güçlü fikirlerin gerçeğe dönüştüğü GLAMIRA Diamonds, erkekler için vazgeçilmez olan klasiklerin yanı sıra nefes kesen çağdaş modellerin de yer aldığı erkek takı kategorisi ile göz dolduruyor. GLAMIRA erkeği için hazırlanan bu kategori, erkek dünyasındaki stil algısını yeniden tanımlamak için özenle seçilmiş parçalardan oluşmaktadır. GLAMIRA’da dış görünüşlerine düşkün, kendilerini şımartmayı seven farklı erkekler için birbirinden değerli

erkek yüzükleri

ve kol düğmesi tasarlanıyor. Diğer bir deyişle, takıyı sadece kadının tekelinde olmaktan çıkararak yeni bir anlam yüklüyen GLAMIRA, her ürünü erkekler içim güçlerinin birer tamamlayıcısına dönüştürüyor. Çünkü GLAMIRA’nın profesyonel tasarım ekibi biliyor ki, erkekler için detaylar bütünün özetidir. Manşete takılan kol düğmeleri, parmakta yer alan altın ya da gümüş erkek yüzükleri çoğu zaman verilmek istenen mesaja aracılık eder… Bu nedenle GLAMIRA, kim olduğunu ve ne söylemek istediğini bilen erkekler için detayların altını kalınca çizen ürünler tasarlıyor ve iddia ediyor: hiçbir detay bu kadar size ait olmayacaktır! Kişiye özel kol düğmesi ve yüzükler bütünde söylemek istediğiniz her cümleyi cesurca dile getircektir. Unutmayın ki, cesur söylemler sadece dille olmaz, detaylar bazen kelimelerden daha çok şey anlatır! Maskülen, güçlü ve cesur… Pırlanta ile kombinlenen gümüş kol düğmesi’nin asaleti ya da altın zemin üzerine kişiselleştirilen zümrüt erkek yüzük ile yaratılan göz alıcı ihtişam… Ve iki parçadan oluşan bir setin elegant ve keskin duruşu... Tarzınıza ve tarzınızla vermek istediğiniz mesaja dair detayları belirlerken GLAMIRA’nın geniş ürün yelpazesi içinde sizin için en uygun ürünü mutlaka bulacaksınız! Bu nedenle GLAMIRA, sizi kişiselleştirilebilir seçkin ürünlerin yer aldığı erkek takı kategorisinin büyülü dünyasına davet ediyor.