YARDIM & EĞİTİM

Takının çekici doÄŸası hakkında her ÅŸeyi bilmek için rehberiniz.

PIRLANTA EĞİTİMİ

Pırlantalar sahip oldukları göz alıcı güzellikleriyle insanlar için şıklık, zarafet ve sonsuz aÅŸkın sembolü olmuÅŸlardır. Bu taÅŸ hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.
PIRLANTA EĞİTİMİ

DEĞERLİ TAŞ EĞİTİMİ

Zümrüt, koyu mavi safir, kırmızı yakut gibi göz kamaÅŸtırıcı deÄŸerli taÅŸlar farklı kesim ve boyutlarda olabilir. Nefes kesici güzellikteki bu deÄŸerli taÅŸlar hakkında daha fazla bilgi edinin.
DEĞERLİ TAŞ EĞİTİMİ

NÄ°ÅžAN YÜZÜÄžÜ KILAVUZU

Hayatınızda nadir yaÅŸanan özel anlarınızı taçlandıracak niÅŸan yüzüÄŸü ve bunun seçimi sizin için çok önemlidir. GLAMIRA olarak önemin farkındayız ve sevdiÄŸiniz için en iyi niÅŸan yüzüÄŸünü bulmanıza yardımcı olacak kılavuzu sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.
NÄ°ÅžAN YÜZÜÄžÜ KILAVUZU

ALYANS KILAVUZU

Alyanslar sonsuzluÄŸu ve aÅŸkı temsil eder. Bunlar birbirini sonsuza kadar sevmeye söz veren iki kiÅŸi arasındaki sözün bir hatırlatmasıdır. Bir ömür boyu takacağınız alyansları doÄŸru seçmenize yardımcı olacak alyans kılavuzumuzu buradan incelebilirsiniz.
ALYANS KILAVUZU
boderDAHA FAZLASINI KEÅžFET
 • TAÅž KARÅžILAÅžTIRMA
  Pırlanta, Beyaz Safir ve Swarovski Kristal taÅŸları aynı gibi görünse de her üç taşın da kendine özgü özellikleri, avantajları ve belli koÅŸulları vardır. DoÄŸru taşı seçmeden önce farklılıklarını incelemek için buraya tıklayınız.

 • DOÄžUM TAÅžI KILAVUZU
  DoÄŸum taşı, doÄŸum ayınızı, nadir ve özel bir deÄŸerli taÅŸ ile birleÅŸtirmenin bir yoludur. DoÄŸum taÅŸları, her özel an için anlamlı bir hediye olarak kabul edilirler ve hepsi benzersiz güçlere sahiptir. DoÄŸum taşı hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaÅŸabilirsiniz..

 • RENKLÄ° PIRLANTA KILAVUZU
  DoÄŸal renkli pırlantalar güzellikleriyle, özel ve nadir olmalarıyla ünlüdürler.
  Renkli Pırlantaları pembe, kahverengi, sarı gibi çeÅŸitli renklerde bulabilirsiniz. Renkli pırlanta dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

 • Ä°NCÄ° KILAVUZU
  Ä°ncilerin güzelliÄŸiyle ilk karşılaÅŸanlar tarih öncesi insanlardı. Bu mücevher doÄŸası gereÄŸi insanın yardımı olmadan ortaya çıkmış ve birçok kadın tarafından mükemmel bir hediye olarak kabul edilmiÅŸtir. Ä°nciler aynı zamanda Ay ve Venüs gezegeni ile de baÄŸlantılıdır. Ä°nciler hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.

 • YÜZÜK ÖLÇER KILAVUZU
  Özel anlarınız için bir yüzük satın alırken en önemli noktalardan biri doÄŸru yüzük boyunu seçmektir. Bu iÅŸlemi etkileyebilecek farklı koÅŸullar vardır. GLAMIRA, size doÄŸru ölçüm yapmak için ücretsiz yüzük ölçer sipariÅŸ etme ÅŸansı ve yüzük ölçer kılavuzu sunar. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

 • BÄ°LEKLÄ°K BOYU KILAVUZU
  DoÄŸru bilekliÄŸi seçerken en önemli nokta bilek boyudur. DoÄŸru ölçüyü nasıl hesaplanacağınızı öÄŸrenmek için burayı tıklayınız.

 • NEDEN GLAMIRA'YI TERCÄ°H ETMELÄ°YÄ°Z ?
  GLAMIRA'da, en iyi kaliteye sahip ürünleri, en üst düzey müÅŸteri hizmetiyle sunmayı taahhüt ediyoruz. Özel anlarınızda GLAMIRA'yı neden tercih etmeniz gerektiÄŸiyle ilgili ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaÅŸabilirsiniz.

 • SIKÇA SORULAN SORULAR
  GLAMIRA, bu alışveriÅŸin hayatınızın en önemli alışveriÅŸi olduÄŸunun farkındadır ve tam da bu sebepten dolayı her soruya ve isteÄŸe cevap vermektedir. Buraya tıklayarak sıkça sorulan soruları görebilirsiniz.