KADIN TAKILARI

Bütün kadınlar daha çekici bir görünüme kavuşmak için türlü yollara başvurur. Bu yolların kimisi çok çetrefillidir; kimisi ise işe yaramaz bile. Giy çıkar, tak takıştır: Bazen kararsızlık o kadar yorar ki. Hayatın her alanında olduğu gibi, tarzlarında da muhteşem uyumu arar tüm kadınlar. Uyumun ise fark yarattığını bilirler.

KADIN
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
boderDaha Fazlasını Keşfet
 • Alyanslar

  Alyanslar
  Alyansınız size bir ömür boyu eşlik edecek... Birlikteliğinizin simgesini sevgi dolu bir mesajla daha da özel bir hale getirin.

 • Nişan Yüzükleri

  Nişan Yüzükleri
  Birine bağlı olduğunuzu ifade etmek için yüzüğünüzü aşk damarının geçtiğine inanılan sol yüzük parmağınızda taşımanız gerekir; böylece çiftler birbirlerine kalpten bağlanırlar. Sadakatinizi ömürlük bir yüzükle taçlandırın!

 • RENKLI PIRLANTA TAKILAR

  RENKLI PIRLANTA TAKILAR
  İhtişamlı ve zarif...mükemmel bir biçimde benzersiz tutkularınız için tasarlanmış renkli pırlanta takılar. Sıradışı bir tercih yapın ve renkli pırlanta takılarımıza bir göz atın.

 • İSİM VE HARFLİ TAKILAR

  İSİM VE HARFLİ TAKILAR
  Bir takı isminiz veya baş harfi ile özelleştirilmişse ve sizi yansıtıyorsa, çok daha göz alıcı ve farklıdır.

 • Halhallar

  Halhallar
  Tarzınıza meleklere özgü bir detay katabilecek göz alıcı bir takı. Bütün dikkatleri üzerine toplayacak halhallar için koleksiyonumuza göz atın.

 • Eklem Yüzükleri

  Eklem Yüzükleri
  Bazen ufak ayrıntılar tarzınızı ve duruşunuzu baştan yaratmaya yeterlidir. Ruhunuza neşe katacak minik ve rüya gibi parçalar için eklem yüzükleri koleksiyonumuzu gezin.

 • KOLEKSİYONLAR

  KOLEKSİYONLAR
  İnci, Mine tasarımlar ve İkili kullanıma uygun yüzükler - farklı ve rüyaları süsleyen herşey! Sıradanlıktan sıkılanlar için yaratılmış nadir koleksiyonlarımıza bir göz atın.

 • TAŞSIZ TAKI

  TAŞSIZ TAKI
  Hayattaki sadeliği yakalarsanız, GLAMIRA'nın Taşsız Takıları tarzınızı yeniden ortaya koymanızı sağlayacak.

Yükleniyor...

GLAMIRA Kadın Takıları - Özel Tasarım Kadın Takı Modelleri

Takı, kadının güzelliğini vurguladığı için yüzyıllardır vazgeçilmez bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Fakat GLAMIRA, kadın takıları’nı aksesuar olmaktan öteye taşıyarak sahiplerinin imzasını taşıyan birer sanat eserine dönüştürüyor. GLAMIRA’da her taş hayat bulmak için birer dokunuş bekliyor, renkler kullanıldıkları tasarımlara anlam yüklüyor ve sonuçta ortaya çıkan her tasarım sizin için tarzınıza ait detaylar taşıyor. Daha özel ve kimsede olmayanı özel kutularına sığdıran profesyonel GLAMIRA ekibi bir online mağazadan daha fazlasını hazırlıyor! Sizinle buluşan her takı anlam yüklü küçük birer anahtara dönüşüyor, kendi masalsı dünyanızın kapılarını açan birer anahtara!
GLAMIRA’nın özel tasarım takılar’ı ile safirin dingin maviliğini

altın yüzük

olarak parmağınızda, zümrütün yeşili ile baharın enerjisini kalbinize en yakın yerde, altın kolye olarak boynunuzda ve sitrinin sarısı ile güneşi halka küpe olarak kulaklarınızda taşıyın! Sıradan olmanızın imkansız olduğu tasarımlarla GLAMIRA beyaz altın kolye’den gümüş yüzük’e; sarı altın bileklik’ten pırlanta küpe’ye eşsiz ve kişiselleştirebilir ürünleri kadın kategorisi altında topladı. Ve kadınların masalsı dünyası için swarovski mavisi gökyüzüne pırlantaları serpiştirerek gündüzü ve siyah pırlanta rengindeki geceye beyaz safir Ay’ı yerleştirerek de geceyi kişiselleştiriyor! Kişiye özel renk, taş, ölçü ve alaşım değiştiren her ürün bu masalsı dünyada yerini alıyor! Ve GLAMIRA, birbirinin aynısı olan değil, tarzınızın aynası olan parçalar tasarlıyor, sizinle ve sizin için… Örneğin, yüzük koleksiyonlarından seçeceğiniz bir tek taş’ı (solitaire) dilerseniz, altın yapabilir, taşını yakuta çevirebilir ve içine de sizi anlatan bir yazı veya sembolü işletebilirsiniz. Böylelikle, yüzük bir kimliğe bürünür ve sadece size ait olur!
GLAMIRA, kısacası, gölgesinde bile tarzını yansıtabilecek kadınlar için tek ve eşsiz ürünler sunuyor. Sizi siz yapan bütünü oluşturan detaylara kendi ışıltınızı katmaya çağırıyor. Sınırları esnetmeye ve herkes olmaktansa farklı olmaya davet ediyor. Her taş, her renk ve her detayda sihirli bir kalemle imzanızı taşımanız için kişiselleştirebilir kadın takıları yaratıyor!