KOLEKSİYONLAR

Her zaman mükemmeli hedefleyerek, farklı tutkularınıza karşılık verebilmek için sıradışı koleksiyonlar tasarlıyoruz. Standart'tan çok daha fazlasını hak ediyorsunuz. Bırakın GLAMIRA size modern ve kaliteli mücevherin en üst seviyesini sunsun.

İKİLİ KULLANIM

Artık yüzüğünüzü tek bir şekilde kullanmak zorunda değilsiniz! GLAMIRA size yüzüğünüzü iki farklı modelde kullanma fırsatı sunuyor. Tek yapmanız gereken yüzüğü açıp kullanmak istediğiniz tarafa ayarlamak. Sıradışı olmak ve fark yaratmak için zarif koleksiyonumuza bir göz gezdirin.

İNCİ

Doğanın en eski ve ihtişamlı mucizelerinden bir tanesi olan inci, yüzyıllardır kadınların vazgeçilmezi. Özenle, güvenilir kaynaklardan tedarik edilerek GLAMIRA tarafından huzurlarınıza sunulan bu inci koleksiyonunu kaçırmayın.

MİNE

Dayanıklı, yıkanabilir ve parlak yüzeyiyle, mine son zamanların en güzel mücevher detaylarından bir tanesi. Modern ve aynı zamanda geleneksel olması mineyi vazgeçilmez bir ayrıntı haline getirmiştir. GLAMIRA size bunu daha iyi anlatabilmek için, görkemli bir koleksiyon hazırladı.

Rüya Tonları

Sonsuza dek sürmesini istediğiniz rüyalar safirin en güzel tonlarında yakalandı. Rüya Tonları Koleksiyonu ile herkesin hatırlayacağı tatlı rüya olacaksınız.

Füzyon

Geleneksel tasarımların modern estetikle harmanlanmasıyla mücevher dünyası için yeni bir soluk. Teller arasında boşluk bırakılarak tel örgü ile yapılan füzyon takıları ince bir işçilik eseridir.

Siyah Dokunuş

Mükemmellik ve beklentilerinizi karşılamak için hazırlanmış bu mükemmel kaplamayla monotonluğu estetik görünüm ve nadirlikle yenin. Her zevke uygun çeşitlerden oluşan eşsiz ve şık Siyah Dokunuş Koleksiyonunu keşfedin.

Hayvan Figürlü Takı Koleksiyonu

GLAMIRA titiz işçiliğiyle en ikonik hayvan figürlerini değerli taşlar ve metallerle birleştirdi. Şimdi takılarınızla doğanın güçlü ruhunu yaşayın ve otantik tasarımlarla öne çıkma ayrıcalığının tadını çıkarın!

Organik Tasarım Koleksiyonu

Organik Tasarım Koleksiyonu, özgün çizgileriyle takı dünyasına yeni bir bakış açısı getiriyor. Her stile yakışacak şekilde tasarlanmış benzersiz parçalarla görünümünüzü tamamlayın. Sıradanlığın bir adım ötesine geçin ve saf metal formun muhteşem etkisini keşfedin!

Influencers X GLAMIRA

Moda ve yaşam tarzının en etkili isimlerinin eşsiz anlayışını yansıtan göz alıcı koleksiyonlar, GLAMIRA'nın büyülü dokunuşuyla buluştu... Tutkuyla hazırlanmış bu koleksiyonlarla en son trendlere katılın ve şıklığı hissedin!

TROPİKAL TAKI KOLEKSİYONU

Beyaz kumlu sahiller boyunca uzanan palmiyelerden, egzotik kuşlardan ve deniz kenarında romantik bir akşam geçirmenin özleminden ilham alan GLAMIRA, sizi yaz havasına sokacak, yumuşak dalgaları ve serin yaz esintisini teninizde hissettirecek eşsiz bir koleksiyon yarattı...
boderDaha Fazlasını Keşfet
 • Alyanslar

  Alyanslar
  Alyansınız size bir ömür boyu eşlik edecek... Birlikteliğinizin simgesini sevgi dolu bir mesajla daha da özel bir hale getirin.

 • Nişan Yüzükleri

  Nişan Yüzükleri
  Birine bağlı olduğunuzu ifade etmek için yüzüğünüzü aşk damarının geçtiğine inanılan sol yüzük parmağınızda taşımanız gerekir; böylece çiftler birbirlerine kalpten bağlanırlar. Sadakatinizi ömürlük bir yüzükle taçlandırın!

 • KADIN TAKILARI

  KADIN TAKILARI
  Bütün kadınlar daha çekici bir görünüme kavuşmak için türlü yollara başvurur. Bu yolların kimisi çok çetrefillidir; kimisi ise işe yaramaz bile. Giy çıkar, tak takıştır: Bazen kararsızlık o kadar yorar ki. Hayatın her alanında olduğu gibi, tarzlarında da muhteşem uyumu arar tüm kadınlar. Uyumun ise fark yarattığını bilirler.

 • ERKEK TAKILARI

  ERKEK TAKILARI
  Erkek dünyası için yepyeni bir ışıltı! Glamira, dış görünüşüne düşkün, kendilerini şımartmayı seven erkekler için birbirinden değerli Pırlanta yüzük ve Pırlanta kol düğmeleri tasarladı.

Yükleniyor...