Ücretsiz Kargo

  60 gün İade Garantisi

 
   

Bu Anneler Günü'nde Annenizi ve Kendinizi Şımartın!

Sizin İçin %10 İndirim Hediye

2,500 TL ve üzeri alışverişinizde, toplam tutarınızda %10 indirim uygulanacaktır. İndiriminiz ödeme esnasında otomatik olarak uygulancaktır.
2,500TL ÜZERİ BÜTÜN SİPARİŞLERİNİZDE %10 İNDİRİM

Anneniz İçin Sonsuzluk Kolye Ucu

925 Gümüş & Swarovskili Kolye Ucu
Hediye kolye ucunuz otomatik olarak alışveriş sepetinize eklenecektir. Hediye kolye ucunu alabilmeniz için siparişinizin değeri tüm indirimlerden sonra 2,500TL üzerinde olmalıdır.
  • Heart Earrings
  • Heart Earrings
  • Heart Earrings
Heart Earrings Heart Earrings Heart Earrings

SONSUZLUK KOLYE UCU HEDİYE

925 Gümüş & Swarovskili Kolye Ucu

her ₺2,500 üzeri alışverişiniz için

Zincir dahil değildir.

BU KAMPANYA 4 MAYIS VE 9 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR

Bu kampanya önceki satın alımlar için geçerli değildir ve diğer promosyonlarla birleştirilemez.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR  

1. Geçerli siparişlerde sadece bir adet kolye ucu gönderilecektir. Yüksek değerli siparişler hediye sayısını değiştirmez.

2. Para iadesi veya hediye çeki istenmesi durumunda, hediye kolye ucu satın alınan ürünle birlikte iade edilmelidir. Ürünle birlikte hediye kolye ucunu iade etmezseniz, iade veya mağaza kredisi tutarınızdan 550₺ miktarında bir kesinti uygulanacaktır. Sipariş birden fazla ürün içeriyorsa ve yalnızca bir ürün iade edilecekse, para iadesi sonrasında kalan ürünün toplamı yeterliyse hediyenin geri gönderilmesi gerekmemektedir.

3. Hediye kolye ucu GLAMIRA hediye kutusu veya sertifika ile gönderilmemektedir.

4. Hediye kolye ucu garanti veya değişim kapsamında değildir.

5. Hediye kolye ucuna zincir dahil değildir.

6. İndirimli olarak satın alınan bir ürün için para iadesi veya hediye çeki söz konusu olduğunda, yalnızca ödenen net tutar iade edilecektir. İndirim miktarı geri ödenemez.

7. %10 indirim yalnızca belirtilen tarihler arasında geçerlidir ve ileri bir tarihteki GLAMIRA siparişlerinde kullanılamaz.

8. İndirim kodu sadece ödeme sırasında kullanılabilir ve bundan önceki siparişlere uygulanamaz.

9. Tanıtılan ücretsiz kolye ucunun gönderilememesi durumunda, GLAMIRA bir başka eş değer veya daha değerli bir ürün gönderme hakkını saklı tutar.

10. %10 indirim uygulaması sırasında herhangi bir yazım hatası veya sistem hatası olması durumunda, GLAMIRA siparişin miktarını güncelleme ya da yanlış fiyatlandırma ile verilen siparişleri iptal etme hakkını, sipariş onayı veya nakliye bildirimi alındıktan sonra bile, saklı tutar. Bu durumun müşteriye herhangi bir yükümlülüğü yoktur.

11. Bu kampanya kişiye özel olarak tasarlanmış ürünler için geçerli değildir.