Ücretsiz Kargo

  60 gün İade Garantisi

 
   

HİZMETLERİMİZ

Yüzük boyu yüzüğün kendisi kadar önemli bir detaydır. Yüzüğün parmağınızdaki duruşu zerafetinizi arttıracaktır. GLAMIRA siz üründen tüm yönleriyle memnun olana kadar yanınızda olacaktır, bu nedenle bir defaya mahsus olmak üzere iç yazısı bulunan veya bulunmayan yüzüklerinizde, 60 gün içerisinde ücretsiz boy değişimi hizmeti vermektedir.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için iade politikamızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen servis@glamira.com.tr adresine bir e-posta gönderebilir veya 0090 212 603 06 23. no’lu telefonu arayarak Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Temsilcilerimiz size en iyi şekilde yardımcı olacaktır!

Ücretsiz iç yazı ile özel mesajınızı veya samimi bulduğunuz bir yazıyı sevdiğiniz kişiyle paylaşarak ona hayat boyu unutamayacağı bir hediye verin. Kendisini özel ve değerli hissettirin - tam da yüzüğü gibi..

Satın alma sırasında iç yazı seçerseniz GLAMIRA bu işlemi ücretsiz yapacaktır. Dört farklı yazı tipinden seçebilir ve kalp, sonsuzluk işareti gibi sembolleri ekleyebilirsiniz. Boşluklar, ikonlar ve harflerden oluşacak şekilde en fazla 25 karakter kullanabilirsiniz.

Yüzüğünüzü iç yazısız sipariş ettiyseniz ve daha sonra iç yazı eklemek isterseniz, ürünü tarafımıza gönderebilir, yüzüğünüze karakter başına 12 TL karşılığında iç yazı yazdırabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için İade Politikamıza bakabilirsiniz.

Lütfen ürününüzün 3. bir şahıs veya dışarıdan bir mücevher dükkanı tarafından iç yazı işlemine alınmadığından emin olunuz aksi takdirde bu durum Ömür Boyu Garantinizi geçersiz hale getirecektir.

GLAMIRA benzersiz bir ömür boyu garanti politikası ile sektörde öne çıkmaktadır. Düğün veya nişan yüzüğü ömür boyu kullanılacak satın alma işlemidir, bu nedenle, en kaliteli ürünü memnuniyet garantisiyle ederek aldığınızdan emin olmak istiyoruz. Ömür boyu Garanti GLAMIRA'da bulunan tüm mücevherlerimize uygulanır, çünkü ürünlerimizin kalitesine inanmaktayız. Herhangi bir imalat hatası durumunda, GLAMIRA ürünü inceler ve memnuniyetle sizin için tamir işlemini başlatır. Daha fazla ayrıntı için İade Politikamıza bakabilirsiniz.

Mücevher narindir ve üretim sırasında ekstra bakım gerektirir. GLAMIRA müşterilerine her ürünü sigortalı olarak göndermekte ve üründe kargo işlemi esnasında kayıp veya hasar oluşursa bunu karşılamaktadır. Ürün tarafımızdan kargoya verildiği anda e-posta adresinize ürünün takip numarası ulaşacaktır.

Ambalajınızı açmanızı ve üründe hasar olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. Herhangi bir hasar tespit ederseniz lütfen bir hasar şikayet formu doldurun ve teslimat makbuzunu reddedin.

Siparişinizden memnun değilseniz, ürünü iade etme, yeniden boyutlandırma, iç yazı veya onarım talebi için GLAMIRA'ya geri gönderebilirsiniz. Birkaç basit tıklamayla doldurulabilecek iade formunu doldurun. Yazdırın ve ürün ile beraber geri gönderin. İade formu gönderildikten sonra iade işleminin nasıl devam edeceği e-posta adresinize gönderilecektir. Lütfen ürünü göndermeden önce İade Politikasını gözden geçiriniz.

GLAMIRA, özel anların öneminin farkındadır ve her ince detayın büyük bir rol oynadığına inanmaktadır. Bu sebeple şık & ücretsiz bir hediye paketi, ürününüz ile birlikte size gönderilir.

2012 yılında, GLAMIRA kendi ürünlerini tasarlamaya ve geliştirmeye başladı. Uluslararası pazara girmek, profesyonel hizmeti korumak ve en yüksek standartta kaliteyi benimsemek için özel uzman gemologlarla birlikte çalışılması gerekiyordu. Gemoloji alanında uzmanlaşmış gemologlarımız her mücevheri inceler ve her zaman sunmayı hedeflediğimiz kalite standartlarını teyit eder.

GLAMIRA, özel anlarınızda her küçük ayrıntıda mükemmelliğin gerekliliğinin farkındadır. Yüzük boyu yüzüğün kendisi kadar önemli bir detaydır ve GLAMIRA her konuda olduğu gibi bu noktada da size en iyi hizmeti sunacaktır.

Ücretsiz bir Yüzük Ölçer siparişi vermek için buraya tıklayınız veya servis@glamira.com.tr adresine isminiz ve adresiniz bulunan bir mail atınız. Ayrıca her ürün sayfasında fiyat bilgisinin bulunduğu kısmın altında "Ölçünüzü bulun" butonuna tıklayarak ücretsiz yüzük ölçer sipariş edebilirsiniz.

Hayalinizdeki mücevher için bir tasarım oluşturun ve GLAMIRA hayalinizi gerçeğe dönüştürsün. Mücevherin tüm detaylarını açıklayın ve bize belirtin. Eşsiz çizimlerinizi bize gönderin ve tasarımcılarımız ürünün tasarımını hazırlayarak taslağı sizinle paylaşsın.

Nasıl işlemektedir?

https://www.glamira.com.tr/mucevherinizi-tasarlayin/ Sayfasını ziyaret ediniz ve sayfada bulunan formu doldurunuz. Tek yapmanız gereken, madenin ve taşın türü gibi ürün özelliklerini bize bildirmek ve taslağınızın bir resmini yüklemektir. Tasarım ekibimiz, isteğinizi değerlendirecek ve size tasarımınız için bir fiyat aralığı gönderecektir. Fiyat aralığını kabul ettiğinizde, tasarım sürecini başlatmak için % 15 depozito ödemeniz gerekecektir. Ödemenin alınmasından sonra ekibimiz tasarımınızı oluşturacak ve nihai bir fiyat belirtecektir.

GLAMIRA'nın uzmanları, tüm özel anlarınız için karar verme konusunda size yardımcı olacaklardır. İkinci bir görüş veya öneri duymak isterseniz deneyimli profesyonellerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Uzmanlar her ufak ayrıntıya bakarak, düşüncelerini sizinle paylaşacaklardır.Buraya tıklayarak, bir teklif isteği gönderebilirsiniz. Bu süreç sadece bir kaç dakikanızı alacaktır

Beğendiğiniz bir ürünü sitemizde bulunmayan seçeneklerle kişiye özel hale getirmek ister misiniz? GLAMIRA tasarımcıları ve üretim ekibi, kişiye özel kuyumculuk ürünlerinin tercih ettiğiniz seçeneklerle birlikte üretilip üretilemeyeceğini kontrol edecek ve size teklif sunacaktır. Ürünü değiştirmenize ve tasarlamanıza izin veren tüm seçeneklerin hemen altında "Daha fazla seçeneğe mi ihtiyacınız var?" Yazan bir satır bulunmaktadır.

Kupon kodunuzu nasil kullanacaksiniz

Kupon almak için bültenimiz ile kampanyalara katılın ya da Facebook Fansayfası ile Facebook’da kampanyalarımıza katılın.

Kupon kullanma

- Sipariş başına sadece bir kupon kullanılabilir.

- Kuponlar sadece sipariş tamamlamadan önce kullanılabilir.

- Nakit karşılığı yoktur.

İadeler

- Genellikle hediye kuponu ile alınan ürünleri iade etmek mümkündür.

- Eğer herhangi bir sebepten ötürü hediye kuponu ile alınmış bir ürünü iade etmek istiyorsanız; Glamira müşteri hesabınızda ödemenizi kredi olarak alacaksınız.

Kuponlar ve indirim promosyonları

- Size bütün yıl boyunca değişik etkinlikler için çok sayıda kampanya öneriyoruz

Kuponlar & Hediye Kart

- We offer you numerous promotions for different occasions the whole year round.