HÄ°ZMETLERÄ°MÄ°Z

Yüzük boyu yüzüÄŸün kendisi kadar önemli bir detaydır. YüzüÄŸün parmağınızdaki duruÅŸu zarafetinizi arttıracaktır. GLAMIRA siz üründen tüm yönleriyle memnun olana kadar yanınızda olacaktır, bu nedenle bir defaya mahsus olmak üzere iç yazısı bulunan veya bulunmayan yüzüklerinizde, 60 gün içerisinde ücretsiz boy deÄŸiÅŸimi hizmeti vermektedir.

Daha fazla bilgiye ulaÅŸmak için iade politikamızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa servis@glamira.com.tr adresine bir e-posta gönderebilir veya 0090 212 603 06 23 no’lu telefonu arayarak MüÅŸteri Hizmetleri ile iletiÅŸime geçebilirsiniz. Temsilcilerimiz size en iyi ÅŸekilde yardımcı olacaktır!

Ücretsiz iç yazı ile özel mesajınızı veya samimi bulduÄŸunuz bir yazıyı sevdiÄŸiniz kiÅŸiyle paylaÅŸarak ona hayat boyu unutamayacağı bir hediye verin. Kendisini özel ve deÄŸerli hissettirin tam da yüzüÄŸü gibi.

Satın alma sırasında iç yazı seçerseniz GLAMIRA bu iÅŸlemi ücretsiz yapacaktır. Dört farklı yazı tipinden seçebilir ve kalp, sonsuzluk iÅŸareti gibi sembolleri ekleyebilirsiniz. BoÅŸluklar, ikonlar ve harflerden oluÅŸacak ÅŸekilde en fazla 25 karakter kullanabilirsiniz.

YüzüÄŸünüzü iç yazısız sipariÅŸ ettiyseniz ve daha sonra iç yazı eklemek isterseniz, ürünü tarafımıza gönderebilir, yüzüÄŸünüze karakter başına 25 TL karşılığında iç yazı yazdırabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için Ä°ade Politikamıza bakabilirsiniz.

Lütfen ürününüzün üçüncü bir ÅŸahıs veya dışarıdan bir mücevher dükkanı tarafından iç yazı iÅŸlemine alınmadığından emin olunuz aksi takdirde bu durum Ömür Boyu Garantinizi geçersiz hale getirecektir.

GLAMIRA benzersiz bir Öuml;mür Boyu Garanti politikası ile sektörde öne çıkmaktadır. DüÄŸün veya niÅŸan yüzüÄŸü ömür boyu kullanılacak satın alma iÅŸlemidir, bu nedenle, en kaliteli ürünü memnuniyet garantisiyle aldığınızdan emin olmak istiyoruz. Ömür Boyu Garanti GLAMIRA'da bulunan tüm mücevherlerimize uygulanır, çünkü ürünlerimizin kalitesine inanmaktayız. Herhangi bir imalat hatası durumunda, GLAMIRA ürünü inceler ve memnuniyetle sizin için tamir iÅŸlemini baÅŸlatır. Daha fazla ayrıntı için Ä°ade Politikamıza bakabilirsiniz.

Mücevher narindir ve üretim sırasında ekstra bakım gerektirir. GLAMIRA müÅŸterilerine her ürünü sigortalı olarak göndermekte ve üründe kargo iÅŸlemi esnasında kayıp veya hasar oluÅŸursa bunu karşılamaktadır. Ürün tarafımızdan kargoya verildiÄŸi anda e-posta adresinize ürünün takip numarası ulaÅŸacaktır.

Ambalajınızı açmanızı ve üründe hasar olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. Herhangi bir hasar tespit ederseniz lütfen bir hasar ÅŸikayet formu doldurun ve teslimat makbuzunu reddedin.

SipariÅŸinizden memnun deÄŸilseniz, ürünü iade etme, yeniden boyutlandırma, iç yazı veya onarım talebi için GLAMIRA'ya geri gönderebilirsiniz. Birkaç basit tıklamayla doldurulabilinecek iade formunu doldurun, yazdırın. Yazdırın ve ürün ile beraber geri gönderin. Ä°ade formu gönderildikten sonra iade iÅŸleminin nasıl devam edeceÄŸi e-posta adresinize gönderilecektir. Lütfen ürünü göndermeden önce Ä°ade Politikasını gözden geçiriniz.

GLAMIRA, özel anların öneminin farkındadır ve her ince detayın büyük bir rol oynadığına inanmaktadır. Bu sebeple şık ve ücretsiz bir hediye paketi, ürününüz ile birlikte size gönderilir.

2012 yılında, GLAMIRA kendi ürünlerini tasarlamaya ve geliÅŸtirmeye baÅŸladı. Uluslararası pazara girmek, profesyonel hizmeti korumak ve en yüksek standartta kaliteyi benimsemek için özel uzman gemologlarla birlikte çalışılması gerekiyordu. Gemoloji alanında uzmanlaÅŸmış gemologlarımız her mücevheri inceler ve her zaman sunmayı hedeflediÄŸimiz kalite standartlarını teyit eder.

GLAMIRA, özel anlarınızda her küçük ayrıntıda mükemmelliÄŸin gerekliliÄŸinin farkındadır. Yüzük boyu yüzüÄŸün kendisi kadar önemli bir detaydır ve GLAMIRA her konuda olduÄŸu gibi bu noktada da size en iyi hizmeti sunacaktır.

Ücretsiz bir Yüzük Ölçer sipariÅŸi vermek için buraya tıklayınız veya servis@glamira.com.tr adresine isminiz ve adresiniz bulunan bir mail atınız. Ayrıca her ürün sayfasında fiyat bilgisinin bulunduÄŸu kısmın altında "Ölçünüzü bulun" butonuna tıklayarak ücretsiz yüzük ölçer sipariÅŸ edebilirsiniz.

GLAMIRA'nın uzmanları, tüm özel anlarınız için karar verme konusunda size yardımcı olacaklardır. Ä°kinci bir görüÅŸ veya öneri duymak isterseniz deneyimli profesyonellerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Uzmanlar her ufak ayrıntıya bakarak, düÅŸüncelerini sizinle paylaÅŸacaklardır.Buraya tıklayarak, bir teklif isteÄŸi gönderebilirsiniz. Bu süreç sadece bir kaç dakikanızı alacaktır

Kupon kodunuzu nasil kullanacaksiniz

Kupon almak için bültenimiz ile kampanyalara katılın ya da Facebook Fansayfası ile Facebook’da kampanyalarımıza katılın.

Kupon kullanma

- Sipariş başına sadece bir kupon kullanılabilir.

- Kuponlar sadece sipariÅŸ tamamlamadan önce kullanılabilir.

- Nakit karşılığı yoktur.

Ä°adeler

- Genellikle hediye kuponu ile alınan ürünleri iade etmek mümkündür.

- EÄŸer herhangi bir sebepten ötürü hediye kuponu ile alınmış bir ürünü iade etmek istiyorsanız; Glamira müÅŸteri hesabınızda ödemenizi kredi olarak alacaksınız.

Kuponlar ve indirim promosyonları

- Size bütün yıl boyunca deÄŸiÅŸik etkinlikler için çok sayıda kampanya öneriyoruz