x
 
   
PLATİN TAKILAR

PLATİN TAKILAR

GLAMIRA'dan

Sadece kralların ve kraliçelerin
gerçek tercihi olan platin,
altından dört kat daha dayanıklıdır
ve pırlantanın parlıklığını açığa çıkaran
en iyi tercihtir. Modern dünyanın bu ışıltılı
ve saf güzelliği ile siz de kendinize sofistike
ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Asil bir dokunuşla kendinizi yeniden yaratın.

Platin Nişan Yüzüğü

Modern Aşk,
Modern Tasarım

Platin Nişan Yüzüğü 

Platin Nişan Yüzüğü
Platinyum Alyans

Sonsuz Aşkın Sembolü

Platinyum Alyans 

Platinyum Alyans
Platin Kolye Ucu

Rare and stylish!

Platin Kolye Ucu 

Platin Kolye Ucu
Platin Erkek Yüzük

Derin Cazibe,
Asil Tarz

Platin Erkek Yüzük 

Platin Erkek Yüzük
Platin Küpe

Kendini
özel hissetmek isteyenlere...

Platin Küpe 

Platin Küpe
Platinyum Kol Düğmesi

Kusursuz Uyum,
Modası Geçmeyen Tarz

Platinyum Kol Düğmesi 

Platinyum Kol Düğmesi
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
boderDaha Fazlasını Keşfet
 • PLATİN YÜZÜKLER

  PLATİN YÜZÜKLER
  Değerli dakikaların sembolü Yüzükler...Dayanıklılığı ile Platin sonsuz aşkınızı sizin yerinize sevdiğinize anlatmanın bir yolu olabilir.

 • PLATİN ERKEK KÜPELER

  PLATİN ERKEK KÜPELER
  Görünümünüzü canlandıracak ve sizi stil sahibi yapacak platin erkek küpeler.

 • PLATİN HIZMALAR

  PLATİN HIZMALAR
  Sade bir zerafet ve üstün bir kalite kusursuzca özel günlerinizde size eşlik edebilir.

 • PLATİN TAŞSIZ YÜZÜKLER

  PLATİN TAŞSIZ YÜZÜKLER
  Yeniliklere sade yollardan açılmak bu platin taşsız takılarla çok daha keyifli...

 • PLATİN BİLEKLİKLER

  PLATİN BİLEKLİKLER
  Bileklerinizin muhteşem görünümü ve dikkat çekici zarifliği için tasarlandı...Bu platin bileklikler modern tarzınızı birebir yansıtabilir.

 • PLATİN BROŞLAR

  PLATİN BROŞLAR
  Dahil olacağınız özel günler için tasarlanmış bu platin broşlar ile girdiğiniz ortamın atmosferini canladırın. ve fark yaratın.

PLATİN TAKILAR

Platin takılar hakkında söylenecek çok şey vardır aslında. Platin, eşi benzeri olmayan şeffaflığa ve dayanıklılığa sahip bir metaldir. Altından daha nadir olan bu metal diğerlerine nazaran yamulmaz veya bükülmez; buna karşın ağır da değildir. Bu sebeple GLAMIRA, kişiye özel siparişlerinizde göz önünde bulundurulması gereken akıllıca bir seçenektir.

Arasından seçebileceğiniz, çok çeşitli platin yüzük tasarımları bulabilirsiniz mesela. Pırlanta veya diğer değerli taşları seçebilir, hatta yüzüğünüze istediğiniz gibi iç yazı da ekleyebilirsiniz. Şaheserinizi yaratmanız için sonsuz sayıda kombinasyon mevcut... Sonsuza kadar sürecek bir şaheser... Daha fazla ne isterdiniz ki? Size ve sevdiğinize sınır tanımayan bir mutluluk sunacak mücevherler. Sınırları olmayan... Sonsuz ve sınırsız... Bütün bunları ifade eden Platin aynı zamanda harika bir görünüme de sahip!

Peki ya Platin alyanslar? Dünyanın en dayanıklı metal türü alyanslarınız için de geçerli olmalıdır. Herhangi bir GLAMIRA metalinde cilalı veya mat yüzey seçimi yapabilirsiniz. GLAMIRA'dan platin yüzük siparişi verdiğiniz zaman, en iyi mücevher üreticisini seçmiş olursunuz. Satıcının sağlayacağı metali, taşı ve aynı zamanda her bir parçayı kendinize özel tasarlama seçeneğiniz varken neden sadece sunulan şeye razı gelesiniz ki?

Kolye ucu ararken, neden bir daha ki sefere mücevher kutunuza platin kolye uçları eklemeyi düşünmeyesiniz? Bazen altın ve gümüşün ötesinde bir entelektüellik isteyebilirsiniz. Mütevazi ama aynı zamanda göz kamaştırıcı bir mükemmelliliğe sahip ürünü istersiniz. İşte o, Platindir! Arasından seçim yapabileceğiniz birçok çeşit kolye ucu var, haliyle Platin seçtiğiniz zaman kusursuz ve bunun yanı sıra en iyisine layık olduğunuzun kararını vermiş olursunuz.

Belli başlı cilt türleri ve ten yapıları altın ve gümüşten fazlasına ihtiyaç duyabilir; bazı insanların gümüş ve altına alerjileri olabilir ve tenleri altını kaldıramayabilir. Platin kolyelerle, mücevherin gerçek güzelliği dışa vurur. Yani eğer teniniz koyu renk, soluk veya bu tonlar arasında ise, Platin üzerinizde muhteşem duracaktır. Bu mücevheri taktığınız zaman hiçbir renk karşıtlığı olmayacaktır. Altın pullu bir elbise giyiyor dahi olsanız Platin, mekana ve ortama uyum sağlayacak... Her seferinde!

Unutmayın ki takılar sadece kadınlar için değildir. Kendiniz veya sevdiğiniz kişi için Platin erkek yüzüklerimize bir göz atabilirsiniz. Koleksiyonumuzdan bir tasarımı seçip, metali de Platin olarak tercih edebilirsiniz. Burada her şey bu kadar basit! Bir erkeğin değeri sadece banka hesabına veya bulunduğu ortama bakarak biçilemez. Ancak kişisel ifade biçimiyle olur... Neden tipik metal ve alaşıma razı gelesiniz ki? Platin takan bir erkek olmak bir başarı göstergesidir. Erkeğiniz bu kez Platini hak ediyor. GLAMIRA, Platin mücevher sahibi olduğu zamanki yüzünde oluşacak o ışıltılı tebessümden son derece emin

Başarılıysanız mücevher seçiminiz de öyle olmalıdır. Altın uzun zamandır standart bir metal tercihi olarak bilinir, peki Platin bayan yüzükleri ile standartların ötesine gitmeye ne dersiniz? GLAMIRA geniş ürün seçeneklerine sahiptir ve istediğiniz şeyin kontrolü tamamen sizdedir. Tabi ki ne isterseniz ona sahip olacaksınız! Ondan daha azına değil... Bu yüzden özel sipariş verdiğinizde tam olarak istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz. Her zaman... Buna şüphe yok... Eğer pırlanta istiyorsanız, pırlanta sahibi olabilirsiniz. Peki eğer pırlanta ve yakut isterseniz? Sahip olabilirsiniz, tabi ki! Safirler? Zümrütler? Bunların hepsi Platin mücevherinize uygun olarak ayarlanabilir. Sınırlarınız hayal gücünüzün gittiği yere kadardır. Böylece artık tam olarak istediğiniz mücevhere istediğiniz şekilde sahip olabilirsiniz. ''Bu güzel, ama...'' yerine içtenlikle ''Kendim için tasarladım.'' diyerek tam anlamıyla istediğinizi elde edebilirsiniz. Çok sık rastlanan bir şey değil artık moda dünyasında bunu yapabilmek, değil mi?

Platin yüzük almaya karar verdiniz, peki şimdi neden GLAMIRA'dan bir çift platin yüzükle kendinizi şımartmayasınız ki? Web sitemizde geniş yüzük seçenekleri mevcuttur. GLAMIRA'nın koleksiyonuna göz atın ve sadece size özel yapılacak olan bir tasarım seçim. Siparişinizi verdikten sonra tasarımcılarımız tercihiniz olan yüzüğü yapmaya başlayacaktır. Unutmayın, her bir yüzük siparişe özel üretilir. Size özeldir... Yüzük ölçer talep ederseniz, yüzük ölçünüzü bulmak artık çok kolay olacaktır. Yüzüğünüzün ölçüsünün tam olduğundan emin olacaksınız. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, GLAMIRA'nın profesyonel müşteri temsilcilerinden de yardım alabilirsiniz.

Kendiniz için şahane platin takıları bulduğunuza göre artık hayatınızdaki o özel erkek için de bir şeyler seçebilirsiniz. Bir çift Platin kol düğmesine ne dersiniz? Kol düğmeleri bir çok farklı şekil ve boyutta bulunabilir ve bunları seçerken dilediğiniz gibi ister klasik ister daha sevimli tasarımlar tercih edebilirsiniz. Neden çift setlerinden sipariş vermeyesiniz ki? Hem resmi hem eğlenceli siparişler verebilirsiniz. Bir set ''Burada kontrol bende'' derken bir diğeri ise ''Yaptığım işte muhteşemim!'' diyebilir. Bu tamamıyla size kalmış... Her zaman için...

En mükemmelini ve dünyadaki en iyi mücevheri istiyorsanız, koleksiyonunuzda özel günleriniz için mutlaka platin pırlanta yüzüklere yer vermeniz gerekiyor. Konu Stil meselesi olunca Platin pırlanta yüzükler yoğunluğu arttırır. Modayı belirleyen sizsiniz ve en iyisine layıksınız. Yüksek kalite ve özel tasarım mücevherde dünya lideri olan GLAMIRA, paranın satın alabileceği en yüksek kalite ürünlere sahip olacağınızı temin eder.