İade Formu

 • ÖNEMLİ UYARI

  Kuryelerin devam eden Koronavirüs Pandemi'si nedeniyle operasyonel zorluklar yaşadıklarını ve etkilerinin lokasyona bağlı olarak günden güne değiştiğini lütfen unutmayın. Üretim ve sevkiyatlarımıza devam ediyoruz, ancak ortaklarımız tarafından sağlanan teslimat sürecini kontrol edemiyoruz. Lütfen oluşabilecek olası gecikmeleri veya kısıtlamaları göz önünde bulundurun.

  Ürününüzü iade etmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun ve gönderin. Gönderimden önce iade politikamız hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: https://www.glamira.com.tr/return-policy/

  1. Ölçü Değişimi
  2. Yazı İşleme
  3. Tamir Talebi
  4. Para İadesi
  İade Sebebi:
  Hasarlı
  Eksik ürün
  Sipariş ettiğim ürün bu değil
  Diğer (1000 karaktere kadar)
  Ödeme Yöntemi *
  1. Credit Card
  2. Banka havalesi
  3. Paypal
  İade edilecek ürünü seçiniz :

  İade işleminizin başlaması için e-mail adresiniz ile sipariş numaranızın sistemimizle uyumlu olması gerekmektedir. Lütfen sipariş numaranızın doğru olduğundan ve e-mail adresinizin sipariş verirken kullandığınız e-mail adresini olduğundan emin olunuz.

  Şartları okudum, kabul ediyorum.
  Mührü çıkarmadım.
  Ürünü kullanmadım.
  İade paketime tüm tamamlayıcı öğeleri (hediye kutusu, sertifika, promosyon ürünleri vb.) ekleyeceğim.
ÖNEMLİ NOT:
 • İade talebinizin online olarak gönderdiğiniz bilgilere göre işleneceğini lütfen unutmayın. İade formunun basılı kopyasındaki el yazısı ile yazılan notlar dikkate alınmayacaktır.
 • Hızlı ve etkili iade hizmetleri sağlayabilmek adına, iade formunuzu gönderdikten sonra taleplerinizde değişiklik sağlayamıyoruz. Lütfen iade formunuzu göndermeden önce, talepleriniz ile verdiğiniz bilgileri bir kez daha kontrol edin.
 • Boy değişimi işlemi yaklaşık 25 iş günü sürer. Düğün gibi yaklaşan bir özel gününüz söz konusu ise, ürününüzü özel gününüzden sonra göndermenizi tavsiye ederiz. 60 gün iade garantisi özel gününüzden önce sona erecekse, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
* Zorunlu alan