SÖZ YÜZÜKLERİ

0 Ürünler
[?]
Yükleniyor...
Hızlı Filtreleme
Metal Seçin Metal
Temizle
Metal
Rengi
Renk <span>Seç</span>
Temizle
  • Daha fazla
    Filtre
ÇEŞİTLER
Taş
Metal
Rengi
Karat
Filtre
Gelişmiş
.... olarak bak Izgara
  • Sırala
  • Filtre
    Gelişmiş
44 kişiselleştirilebilir ürün bulunmuştur. [i]
  1. lifetime warranty
  2. 60 day return policy
  3. Pırlanta Yüzükler

SÖZ YÜZÜKLERİ

Bir ilişkinin ilerlemesi için kilometre taşlarına ihtiyaç vardır. Ona duygularınızı itiraf etmek istiyor ancak “asıl soru”yu sormak için henüz erken diyorsanız, hayatınızdaki o özel kişi için öncelikle birsöz yüzüğü düşünebilirsiniz. Üstelik sanılanın aksine, söz yüzükleri yalnızca kadınlar için de değildir. En az sosyal medyada “bağlandığınızı” ya da “bir ilişkiniz olduğunu” göstermek kadar da önemlidir. Öyleyse neden size özel bir tasarımla bu geleneği bir adım öteye taşımıyorsunuz? Kulağa hoş geliyor, değil mi? Aşk da hayat gibi birçok adımdan oluşur. Bazen bazı anları unutulmaz kılacak özel bir gün ya da bir nesne gerekir. GLAMIRA, bu anları sizin için taçlandırır!

İlişki yüzüklerini değerlendirirken, bunun erkekler için de olabileceğini düşünmeyebilirsiniz, ancak erkek söz yüzükleri bir hayli yaygındır. Örneğin, Claddagh yüzüğü, İrlanda geleneğine aittir. Takıldığı parmağa ve yöne göre anlamı değişebilir. Aşk, arkadaşlık veya bağlılığa göre ilişki durumu ve gidişatını netleştirmeye yararlar. Sözlere gereksinim duymadan dünyaya bunu gösterecek kadar muhteşem bir gelenek!

Kadın söz yüzükleri için ise çok fazla seçenek vardır. GLAMIRA’nın söz yüzüğü koleksiyonlarında size uygun bir model mutlaka bulunur! Kendi zevk ve tarzınıza uygun bir biçimde yüzüğünüzü kişiselleştirebilir ve yalnızca size özel hale getirebilirsiniz. Online mağazamızda size sonsuza dek sevileceğinizi fısıldayan o yüzüğü bulabilirsiniz. GLAMIRA yüzükleriyle bir metalden ve taştan daha fazlasını hediye edersiniz. Ona duygularınızı ifade eden en özel yüzüğü tasarlayarak!

Aşkınıza gönülden bağlısınız ve kelimenin tam anlamıyla gerçek bir ilişki mi yaşıyorsunuz? Öyleyse neden derinlerdeki duygularınızı ifade edecek eş söz yüzüklerine bir göz atmıyorsunuz? Eş yüzükleriniz sayesinde ilişkinizde yakaladığınız mükemmel uyumu tarzınızla da ispatlamış olacaksınız.

Söz yüzükleriyle ilgili pek çok şey duymuşsunuzdur. Bağlılık yüzüğü de bu yüzük çeşitlerinden biridir. Size özel ve en çok uyacak o yüzüğü şimdi kendiniz şekillendirin!

Gümüş mü tercih edersiniz? Yoksa altın mı seversiniz? Ama altının da farklı çeşitleri vardır: sarı, kırmızı ve beyaz. Seçiminizi yapın ve GLAMIRA’yla siz ve sevdiğiniz için en mükemmel yüzüğü tasarlayın!

Yüzüklerinizi size özel hale getirerek onları hayalinizden bile bir adım ileriye taşımak ister misiniz? Kişiye özel söz yüzükleri tasarlamaya ve isim, tarih ya da dilediğiniz mesajı iç yazı olarak eklemeye ne dersiniz? Tamamen sizin tercihiniz! Belki de yüksek karatlar yerine, hislerinizi anlatan en değerli sözlerle yüzüğünüzü tamamlayacaksınız? Hala karar veremediyseniz bir GLAMIRA müşteri temsilcisiyle görüşerek aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Siz beyler, sevdiğinize duygularınızı açmak için bir söz yüzüğü arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sadece bir kaç adımda ona özel söz yüzüğünü seçip sipariş verebilirsiniz... Ayrıca kalpli söz yüzükleri koleksiyonumuza da bir göz atabilir, bir yüzükle aranızdaki aşk ve bağlılığı herkese gösterebilirsiniz!

Belki de yüzüklerinizi beraber seçeceksiniz? O halde kadın ve erkek söz yüzükleri koleksiyonlarımızı inceleyebilirsiniz. Böylece GLAMIRA söz yüzüğü seçeneklerinin içinde de kaybolmamış olursunuz... Yüzüğünüze aşkınızın en özel simgelerini yazdırabileceğiniz bir iç yazı eklemeyi de unutmayın! Eğer başka bir sorunuz varsa lütfen müşteri temsilcilerimizi aramaktan çekinmeyin…