Yükleniyor...
SWAROVSKİ KRİSTAL TAKI

Swarovski kristalleri

Swarovski, cam ve silikon oksit tozlarının yüksek teknolojiyle eritildiği, pürüzsüz ve sert kıvrımlarla şekil verildiği küçük bir kristal parçasıdır.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
boderDaha Fazlasını Keşfet

Swarovski kristalleri

Swarovski, cam ve silikon oksit tozlarının yüksek teknolojiyle eritildiği, pürüzsüz ve sert kıvrımlarla şekil verildiği küçük bir kristal parçasıdır. Kristaller genellikle yüzeylerini kaplayan bir kabukla güzeleştirilir; bu da onlara sahte bir elmas ışıltısı verir. Alışılmışın dışında olan parlaklığının, saf kıvamının ve kusursuz kalitesinin yanı sıra onu diğer taşlardan farklı kılan şey, ışığa maruz kaldığında elmasa yakın parlak bir görünüm vermesidir. Swarovski; kuvars, kum ve çeşitli mineraller içeren , kesiminin hassasiyeti ve yüksek kalitesiyle camdan kristaller meydana getiren insan yapımı taşlardır. Swarovski kristalleri, izgesel bir parlaklığa sahip olmalarını sağlayan oldukça özel bir üretim sürecinin ürünleridir. Kalitesi, rengi, boyutu ve şeklinin mükemmel olması için ustalıkla işlenen Swarovski, bir araya getirildiği maddeyi ele geçirme ve ona yeni bir parlaklık boyutu kazandırma gibi diğerlerinden ayırt edilebilir bir özelliğe sahiptir.

GLAMIRA; küpe, kolye, yüzük, bileklik, kol düğmeleri ve diğer swarovski mücevher tasarımlarında koyu mavi, yeşil, kırmızı ve mat modellere yer verir. Herhangi renkte bir Swarovski taşı diğer değerli ya da yarı değerli taşlarla kombinleyebilir, ardından altın ya da gümüş bir montürle birleştirebilir ve bir swarovski yüzük yaratabilirsiniz. Dahası, bir bilekliğin detaylarını dilediğiniz gibi değiştirmenin keyfine varabilir, bunun sonucunda da kendiniz ya da sizin için değerli birisi için eşi benzeri olmayan bir swarovski bileklik yaratabilirsiniz. Tarzınıza göre uyarladığınız swarovski küpelerdeki kristallerin eşsiz renkleri ve güzelliklerini açığa çıkarabilirsiniz. Kısacası, kişiselleştirme seçeneğiyle GLAMIRA yaratıcı iştahınızı kabartacak!