x
 
   
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

TAKI

Takı, sizi eşsiz hissettiren her duygunun somut hali olma gücüne sahiptir. Her durumda özgün bir görünüm yaratmak isteyen stil sahibi herkes için bir esas nota niteliğindedir. Lüks ve yüksek kaliteli geniş ürün yelpazesiyle GLAMIRA, hayatınıza neşe ve tazelik getirerek aklınızı ve görünüşünüzü şıklık ve zarafete açıyor. Kadın takıları, erkek takıları ya da çocuk takıları mı arıyorsunuz? Sarı, beyaz, kırmızı altın, gümüş ya da en gözde birçok farklı metalden yapılmış göz alıcı yüzük, küpe, kolye ve oymalı takı modellerimizi keşfedin! Her zevke ve bütçeye uygun sayısız takı modelimiz sizi cezbedecek. GLAMIRA ayrıca ametist , peridot, tanzanit, akuamarin gibi birçok değerli ve yarı değerli renkli taşları beğeninize sunarak sizi büyüleyen takılara biraz renk katmanıza yardım ediyor. Özel günlerinizin vazgeçilmez parçası olacak kolyeyi, sevdiğinize olan aşkınızın ve sadakatinizin sembolü olacak o özel yüzüğü ya da şık ve özgün bir görünüm kazanmanızı sağlayacak bir çift küpeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Ayrıca GLAMIRA’da sevdiklerinize hafızalardan silinmeyecek bir an yaşatabilirsiniz. Dört önemli taştan (pırlanta, yakut, zümrüt ve safir) Swarovski kristale çeşitlilik gösteren taş, metal ya da karat seçenekleriyle

özel tasarım takılar

sevdikleriniz için sonsuza dek anlamını yitirmeyecek bir hediye seçeneği olacaktır. Glamira'nın kendine özgü ve şık tasarımları arasından sizi anlatan modele karar verdikten sonra, beğendiğiniz ürünün renk ve taşlarında dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilir, tamamen kendi zevkinize uygun takılar yaratabilirsiniz. GLAMIRA’da tek limitiniz hayal gücünüz!