x
 
   
TURUNCU SAFİR

TURUNCU SAFİR

Mücevheriniz için çok özel bir renk… Bilgelik, yaratıcılık ve duygusallık taşının hayatınızda önemli bir rol oynamasına izin verin.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

TURUNCU SAFİR

Turuncu Safir, yazarlar, şarkıcılar ve sanatçıların en derin duygu ve düşüncelerini en yaratıcı şekilde ifade etmek isteyen herkes için düşünceyi güçlendirici bir kristaldir. İlhamı kolaylaştıracak ve ruhsal vizyonunuzu yönlendirecektir. Turuncu Safir, cinsel enerjinizi ve isteğinizi artıracak, aynı zamanda doğurganlığınızı büyük ölçüde etkileyecek bir yaşam gücü yayacaktır. Bu kristal, kalbi ve aklı yatıştırıcıdır. İstenmeyen düşünceleri ve her türlü zihinsel gerginliği serbest bırakır. Ayrıca, zihninizin güzelliğe ve hayatın mucizelerine açık olmaya, mutluluk getirmeye ve vücudunuza dengeyi geri kazandırmaya teşvik edecektir.
Turuncu Safir, ikinci çakranızı aktive edip arındırır. Enerji ve bilgi akışını bedeninizden aklınıza ve aklınızdan bedeninize kadar kontrol edecektir. Bu büyük bir sevincin, mutluluğun ve teslimiyetin kristalidir. Daha yüksek bir vizyonu geliştirecek ve zihninizi ilham almak için deneyimlerinizi ve iletişiminizi artıracak. Yaratıcı ifadelerinizin kalple uyumlu olmasını ve tezahürünüzün sadece en yüksek düzeyde hizmet vermesini sağlayacaktır.
Turuncu Safir, sevinç, mutluluk ve arkadaşlık enerjisini getirecek. Sevgi ve romantizm ile aile birlikteliğinde daha fazla zevk verecektir.