Yüzük

Sevginizin en estetik ifadesi...
Değer verdiğiniz kişiye sonsuzluğun,
yenilenmenin ve kusursuzluğun sembolü olan yüzüklerden hediye ederek sevginizin gücünü yansıtın!

Yüzük
STİLE göre AL

KEŞFET

DOĞAL TAŞLARI KEŞFETRenkli Taşlı Yüzük

Her taş farklı bir anlam ve enerji taşır. Doğal taşların dünyasında size rehberlik edelim.

DOĞAL TAŞLARI KEŞFET DOĞAL TAŞLARI KEŞFET

KEŞFET

METALLER & RENKLER

Takılarınız sizi yansıttığı ölçüde değerlidir. Hayallerinizdeki takının detaylarını siz belirleyin, kullanılacak metalden rengine kadar takınız sizin zevkinizi yansıtsın.

metals METALLER & RENKLER

Renkli Pırlanta Yüzükler

Tarzınızı özel bir şekilde yansıtmak varken neden sıradan takılarla yetinesiniz ki? Birbirinden güzel renkli Pırlantalı yüzükler, koleksiyonumuzda sizlerle buluşmayı bekliyor!

gemstones Renkli Pirlanta Yüzükler

Kokteyl
Yüzük

Hayatınızda renklere yer açın. Kokteyl Yüzüklerle göz alıcı renkli pırlantalar ve değerli taşların karnavaline katılın.

metals Kokteyl Yüzük

Premium
Yüzükler

Bazen olağanüstü bir şeye şahit oluruz. Premium Yüzükler bunların en yenisi. Herkesi hayran bırakacak.

gemstones Premium Yüzükler

GIA Sertifikalı Değerli Taşlı Yüzükler Sertifikalı Değerli Taşlı Yüzükler

Değerli taşlı bir yüzük aldığınızda ömür boyu sürecek bir yatırım yaparsınız. Böyle önemli bir adım atmadan önce neden tüm soru işaretlerini gidermeyesiniz? Yüzüğünüzü dünyanın önde gelen gemoloji otorisi GIA'ın sertifikasıyla alın.

metals GIA Sertifikalı Değerli Taşlı Yüzükler
KATEGORİLERE BAK
Erkek Yüzükleri

Erkek
Yüzükleri

Zarif ve şık; modern erkekler için olağanüstü yüzük tasarımları. Her stil için çeşitli seçenekleri keşfedin.

Erkek Yüzükleri

KEŞFET

Yüzük Ölçer Rehberi

Yüzük Ölçer Rehberi

Hangi yüzük boyutunu seçmeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? Yüzük Ölçer Rehberimiz siparişinizi vermeden önce doğru yüzük boyunu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yüzük Ölçer Rehberi

KEŞFET

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ


GLAMIRA Yüzükler

Konu bayan yüzükleri olunca GLAMIRA, alışveriş yapabileceğiniz en iyi yerdir. Piyasada kalitesiz ve hatta taklit olan bu kadar çok ürün varken GLAMIRA, size her açıdan en iyilerini sunuyor. Markamızın dünyada bu kadar popüler olmasının nedeni, hemen hemen her ürünün farklı şekillerde kişiselleştirebilir ve özelleştirilebilir olmasıdır. Takılarımız 'raftan al-git' şeklinde değildir. Dünyanın her yerinden sipariş verebileceğiniz her bir ürün, isteğinize göre şekillenebilir. Söz konusu sizin isteğiniz olunca GLAMIRA'nın müşteri servisi ve tasarımcıları, rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmeye de hazırdır!

Tüm görkemiyle parıldayan pırlanta yüzükler veya hayatınızdaki kişi için bir nişan yüzüğü arıyorsanız GLAMIRA, neredeyse en iyi yüzük seçeneklerine sahiptir. Size uygun en iyi ürünü bulup sipariş etmek; en özel ve kişisel hediyeyi oluşturmak, artık o kadar kolay ki... Sade tarza sahip bir aksesuardan her stile hitap eden nişan yüzükleri ve alyanslara kadar GLAMIRA, oldukça dikkat çeken ve de sizi daima mutlu edecek tasarım ve seçeneklere sahiptir. Online mağazamız, size beklediğinizden bile fazlasını sunabilir!

Pırlanta bir yüzük, "Benimle evlenir misin?" demenin en güzel yoludur; ve pırlanta nişan yüzükleri koleksiyonumuz, bu soruda size eşlik etmeye hazır. Ayrıca çok geniş bir ürün yelpazesi de koleksiyonlarda sizi karşılıyor. Yüzüğünüze bir kez karar verdiğinizde onu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz de! GLAMIRA ürünleri, 'raftan al-git' konseptinde sunulmaz. Her bir yüzük, tamamı tecrübeli kişiler tarafından, kişiselleştirme seçenekleriyle hizmetinize sunulur.

Yüzüğünüzle bir adım öteye mi geçmek istiyorsunuz? Öyleyse pırlanta platin yüzüklerini gözden geçirmelisiniz. Göz alıcı güzellik ve parlak görünüm, bir takıyla ilgili her şeydir. Güzelliği ifade etmek mi? Bunu tereddütsüz ve cesurca yapmanın en iyi yolu platindir.

Tek taş yüzükler, güzellik ve sadeliğin mükemmel bir ifadesidir. Her boyut ve kesimdeki Pırlanta ve değerli tek taş, sayfamızda yaratıcılığınıza sunulmuştur. Önce metali seçip sonra ekleyeceğiniz kişisel bir mesajla onu daha da özelleştirebilirsiniz.

Yaşamınızı biraz renklendirmek mi istiyorsunuz? Neden tüm özel anlara uyacak değerli taş yüzükler imize bir göz atmıyorsunuz? Biri aile toplantılarınız, bir tanesi iş yeri ve bir tane de özel davetleriniz için... Burç taşları veya birbirinden kıymetli taşlar, neredeyse aradığınız herşey GLAMIRA'da mevcut...

Eğer yeşil sizin renginizse, zümrüt taşı tam da size göre. Küçük bir dizi veya büyük tek parça bir Zümrüt... Seçim sizin... Birkaç değişik seçenek arasında karar veremiyorsanız ve bütçeniz sizi zorlamıyorsa, neden birkaç adet sipariş verip taşların değerli dünyasına yatırım yapmıyorsunuz?

Derin denizler veya gökyüzünün en güzel tonlarına sahip safir yüzükler de şıklığın en değerli hallerinden biridir. Safir sadece değerli bir taş değil; aynı zamanda dünyanın her yerinden hükümdarlar; kral ve kraliçeler tarafından sıklıkla tercih edilmiş bir taştır.

Favori renginiz kırmızıysa, yakut yüzükler, takı kutunuzun olmazsa olmazıdır. Koyudan açığa, birbirinden farklı tonları bulunur Yakutun.

Takılarda daha mat bir görünüm mü seviyorsunuz? GLAMIRA inci yüzüklere ne dersiniz? İnci, tarzınızı ortaya koymanın belki de en zarif yoludur. İncilerle bir kolyeden daha fazlası da tasarlanabilir. Mesela bir yüzük? Hala karar veremiyor musunuz? Neden farklı büyüklük ve maden seçenekleriyle birlikte sunulan incile koleksiyonumuza bir göz atıp, size en uygun tasarımı oluşturmuyorsunuz?

Beyaz inci takılardan oluşan klasik bir set her yerde vardır. Opak bir güzellik ne mattır ne de parlak... Tıpkı bir inci tanesi gibi! Neden odak noktası siz olmayasınız? Üstelik İnci yüzüklerinizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz...

Daha farklı bir İnci modeli arıyorsanız, neden pembe inci yüzük modellerimize bir göz atmıyorsunuz? Belki de siyah sizin renginiz, öyleyse siyah inci yüzükler dış görünümünüzde en büyük komplimanları alabilir.

Ya da nişan gününüz geldi çattı! Boşa harcayacak tek bir anınız bile yok. Öyleyse, sıra alyans seçimine geldiyse neden bunu evinizin rahatlığında yapmıyorsunuz? Koleksiyonlarımızı gözden geçirin ve sonrasında beğendiğiniz tasarımı bulup dilediğiniz gibi özelleştirin. Daha sonra özel mesajınızı ve diğer değiştirilebilir özellikleri de ekleyerek yüzüğünüzü yalnızca size özel hale getirin… Kulağa ne hoş geliyor değil mi?

Bazen adım adım ilerlemek istersiniz. Bu yüzden “Önce söz” diyenlerdenseniz, sayfamızda bulabileceğiniz söz yüzüğü çeşitlerine bir göz atın deriz!

Altın yüzüklere her zaman ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Sarı altından yüzükler yüzyıllardır kullanılan klasiklerdendir. Neyse ki şimdi altının rengine de kendiniz karar verebiliyorsunuz! Zarif ve farklı görünümleriyle kırmızı altın yüzüklere ne dersiniz? Veya oldukça modern bir görünüm sunan beyaz altın yüzükler...

Ve bunun gibi daha bir çok metal ve alaşım arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin platin! Takı dünyasının sıklıkla kullanılan bu en kıymetli madeninden yapılmış platin yüzük de olabilir! Bir yüzükten beklediğiniz herşeyi GLAMIRA önceden düşünmüş ve size sunmuştur…

Yükleniyor...