Yüzük

Sevginizin en estetik ifadesi...
Değer verdiğiniz kişiye sonsuzluğun,
yenilenmenin ve kusursuzluğun sembolü olan yüzüklerden hediye ederek sevginizin gücünü yansıtın!

Yüzük
STİLE göre AL
 • Kalp

  Kalp

  Yüzük

  Sevginizin yüceliğini tüm dünyaya kanıtlayacak yüzük stili.

  Kalp
 • Swing

  SWING

  YÜZÜK

  Bu yüzük stili sizin için yeni bir çağın başlangıcı olacak. Bir tane seçin ve sıradanın ötesine adım atın

  Swing
 • Fashion

  Fashion

  YÜZÜK

  Bu lüks yüzüklerle modayı yakalamak elinizde.

  Fashion
 • Tamtur

  Tamtur

  Yüzük

  Tamtur nişan yüzüğü sonsuz aşkınızın sembolü olacak.

  Tamtur
 • 2 Taş

  2 Taş

  Yüzük

  Tektaş vazgeçilmez bir klasik, çift taş bir ayrıcalıktır. Görkemli 2 taş yüzük tasarımları...

  2 Taş
 • Klasik Tektaş

  Klasik Tektaş

  Yüzük

  Klasik bir tektaş her kadının olmazsa olmazı…

  Klasik Tektaş
 • Fantezi Tektaş

  Fantezi Tektaş

  Yüzük

  Tektaşın belirgin detaylarla ön plana çıkarıldığı yeni yorumu…

  Fantezi Tektaş
 • Sidestone

  SIDESTONE

  YÜZÜK

  Tektaşın, ufak yan taşlarla süslendiği gösterişli hali…

  Sidestone
 • Tektaş Pave

  Tektaş Pave

  Yüzük

  Tektaş ile tamturu buluşturan tasarım.

  Tektaş Pave
 • Halo

  Halo

  Yüzük

  Tektaşın en ışıltılı hali size “Merhaba!” diyor…

  Halo
 • Flower

  Flower

  Yüzük

  Tektaşı çiçeğe benzettik desek?

  Flower
 • Exclusive

  EXCLUSIVE

  YÜZÜK

  En az aşkınız kadar özel bir tasarım… Sevgiliniz kadar benzersiz bir stili var…

  Exclusive
 • Tension

  TENSION

  YÜZÜK

  Sıradışı ve gizemli! Yüzük bandının arasına özenle yerleştirilmiş taşların cazibesi bambaşka!

  Tension
 • 3 & 5 Taş

  3 & 5 Taş

  Yüzük

  Taş sayısına karar veremeyenler ve yüzüğünde alabildiğine ışıltı görmek isteyenler için!

  3 & 5 Taş
 • İnci

  İnci

  Yüzük

  Tektaşın en saf hali… Doğanın ender ve narin mucizeleri İncilerle bezeli...

  İnci

KEŞFET

DOĞAL TAŞLARI KEŞFETRenkli Taşlı Yüzük

Her taş farklı bir anlam ve enerji taşır. Doğal taşların dünyasında size rehberlik edelim.

DOĞAL TAŞLARI KEŞFET DOĞAL TAŞLARI KEŞFET

KEŞFET

METALLER & RENKLER

Takılarınız sizi yansıttığı ölçüde değerlidir. Hayallerinizdeki takının detaylarını siz belirleyin, kullanılacak metalden rengine kadar takınız sizin zevkinizi yansıtsın.

metals METALLER & RENKLER

Renkli Pirlanta Yüzükler

Tarzınızı özel bir biçimde yansıtmak varken neden sıradan olanı tercih edesiniz ki? Klas bir renkli pırlantalı yüzük koleksiyonu sizler için burada.

gemstones Renkli Pirlanta Yüzükler

Kokteyl
Yüzük

Hayatınızda renklere yer açın. Kokteyl Yüzüklerle göz alıcı renkli pırlantalar ve değerli taşların karnavaline katılın.

metals Kokteyl Yüzük
KATEGORİLERE BAK
PIRLANTALI NİŞAN YÜZÜKLER

PIRLANTALI NİŞAN

YÜZÜKLER

Şüphesiz ki pırlanta ile taçlandırıldığında bir nişan yüzüğü çok daha göz alıcı.

PIRLANTALI NİŞAN YÜZÜKLER
DOĞAL TAŞLI NİŞAN YÜZÜKLERİ

DOĞAL TAŞLI NİŞAN

YÜZÜKLERİ

Her doğal taş kendine öz bir karakteri yansıtır ve bu karakter siz kendinizi ifade ederken bütün gözleri üzerinize toplayabilir.

DOĞAL TAŞLI NİŞAN YÜZÜKLERİ
ALYANSLAR

ALYANSLAR

Sevidğiniz insan ile, gelecek ve geçmişiniz arasında bir köprü olabilecek stil sahibi alyanslar.

ALYANSLAR
İNCİ YÜZÜKLER

İNCİ

YÜZÜKLER

Suyun derinliklerinden yükselen bu doğal güzelliği takdir etmek için inci yüzük koleksiyonumuzu gezin.

İNCİ YÜZÜKLER
TAŞSIZ YÜZÜKLER

TAŞSIZ

YÜZÜKLER

Şık ve zarif. Sadeliğin hayranıysanız taşsız yüzüklerimiz ihtiyacınız olan tek şey olabilir.

TAŞSIZ YÜZÜKLER
Erkek Yüzükleri

Erkek
Yüzükleri

Zarif ve şık; modern erkekler için olağanüstü yüzük tasarımları. Her stil için çeşitli seçenekleri keşfedin.

Erkek Yüzükleri

KEŞFET

Yüzük Ölçer Rehberi

Yüzük Ölçer Rehberi

Hangi yüzük boyutunu seçmeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? Yüzük Ölçer Rehberimiz siparişinizi vermeden önce doğru yüzük boyunu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yüzük Ölçer Rehberi

KEŞFET

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ


GLAMIRA Yüzükler

Konu bayan yüzükleri olunca GLAMIRA, alışveriş yapabileceğiniz en iyi yerdir. Bir çok taklit var, ancak GLAMIRA, takı satın alabileceğiniz bir numaralı yer. Bu kadar popüler olmasının nedeni ise satılan hemen hemen her ürünü bir çok farklı şekilde kişiselleştirebilir ve özelleştirebilir olmanız. Ürünlerimiz 'raftan al-git' şeklinde değildir. Dünyanın her yerinden sipariş verebileceğiniz her bir ürün isteğinize göre şekillenir. Söz konusu sizin isteğiniz olunca GLAMIRA'nın müşteri servisi ve sanatkarlarından oluşan ekibi, rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmeye hazır!

Parıldayan pırlanta yüzükler veya o özel kişi için bir nişan yüzüğü arıyorsanız GLAMIRA, neredeyse en iyi yüzük seçeneklerine sahiptir. En iyi ürünü bulup sipariş etmek; en özel ve kişisel hediyeyi almak artık o kadar kolay ki... Sade tarzda bir aksesuardan nişan yüzükleri ve alyanslara kadar GLAMIRA, dikkatleri çeken ve yüzünüzde ömür boyu sürecek gülümsemeler oluşturan tasarım ve stillere sahip. Sitemiz, sunulan her şeye hatta daha fazlasına sahip.

Bir pırlanta "Benimle evlenir misin?" demenin tek yoludur; ve pırlanta nişan yüzükleri bu soruyu sormanın en iyi şeklidir. Bir çok koleksiyonda geniş yüzük seçeneklerini bulabilirsiniz. Yüzüğünüze bir kez karar verdiğinizde onu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. GLAMIRA'da 'raftan al-git' yüzükleri yoktur. Her bir yüzük, onlarca yıllık tecrübeye sahip yetenekli sanatçılar tarafından hizmetinize sunulur.

Yüzükte bir adım daha öne çıkmak mı istiyorsunuz? Öyleyse pırlanta platin yüzüklerini gözden geçirmelisiniz. Göz alıcı güzellik ve parlak görünüm, bir takıyla ilgili her şeydir. Güzelliği ifade etmek mi? Bunu tereddütsüz ve cesurca yapmanın en iyi yolu platindir.

Tek taş yüzükler, güzellik ve sadeliğin hoş bir ifadesidir. Her boyut ve kesimdeki pırlanta ve değerli tek taş yaratıcılığınıza sunulmuştur. Metalinizi seçin, yeter; sonrasında onu kişisel mesajınızla daha da özelleştirebilirsiniz.

Yaşamınızı biraz renklendirmek mi istiyorsunuz? Neden tüm özel anlarınız için değerli taş yüzükler tasarlamıyorsunuz? Bir tane aile toplanmalarınızda, bir tane ofiste ve bir tane de arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda... Burç taşları ve çok kıymetli taşlar tümüyle GLAMIRA'da mevcut... Tam olarak istediğiniz yüzüğe kavuşabilirsiniz, çünkü sizin yüzüğünüz özeldir.

Eğer renginiz yeşilse zümrüt tam size göre. Küçük bir dizi veya büyük bir tek parça zümrüt... Seçim sizin... Bir çok seçenekle birlikte bir kaç tane birden sipariş edebilirsiniz.

Derin okyanuslar ya da gökyüzü kadar mavi safir yüzükler her zaman şıklığın ve modanın mükemmel birer ifadesidir. Safiri seçtiğinizde yalnızca değerli bir taş değil; aynı zamanda dünyanın her bir köşesinden hükümdarlar, sultanlar hatta kral ve kraliçeler tarafından tercih edilen bir taş seçmiş olursunuz.

Eğer ki renginiz kırmızıysa yakut yüzükler, takı kutunuzun olmazsa olmazı. Koyudan açığa, seçilesi bir çok ruh hali vardır yakutun.

Bir yüzükte daha çok matlık mı arıyorsunuz? GLAMIRA inci yüzüklere ne dersiniz? İnci, standartlarınızı ortaya koymanın zarif bir yoludur. İnciler kolyelerden de fazlası içindir. İnci, yüzüğünüzdeki vurgu ya da asıl cazibe olabilir. Karar veremiyor musunuz? Neden farklı büyüklük ve madenlerden oluşan incilerden farklı stiller oluşturmuyorsunuz? Bir tane özenli ve bir tane de daha sıradan bir gezi elbisesi için...

Beyaz inci yüzüklerden oluşan standart bir set her zaman vardır. Opak bir güzellik ne mattır ne de parlak... Tamamıyla eşsiz bir öğe... Neden odak noktası siz olmayasınız? İnci yüzüklerinizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Daha zarif bir inci modeli tercih ediyorsanız neden elimizdeki pembe inci yüzük seçeneklerine göz atmıyorsunuz? Tabi ki, hemen hemen her model üzerinde değerli taş kullanarak yüzüklerinizi özelleştirebilirsiniz

Eğer siyah sizin renginiz ise, siyah inci yüzükler takı koleksiyonunuzdaki hoş bir parça olabilir. Siyah kadife elbiseniz için en hoş kompliman halini alabilir. Siyah bir elbise, incilerle harika durur...

Özel bir sıraya koyduğunuzda söz konusu olan bir seviye daha yukarı taşımaksa, nişan yüzükleri en iyisidir. Neden başkasının taktığı bir yüzüğe sahip olasınız? Neden web sitemiz üzerinden adım adım sipariş sürecini takip ederek kendi şah eserinizi yaratmıyorsunuz?

Nişanlandınız! Boşa harcayacak tek bir dakikanız bile yok. Öyleyse, konu alyanslara geldiğinde neden bunu evinizin rahatlığında yapmıyorsunuz? Koleksiyonlarımızı gözden geçirin ve sonrasında beğendiğiniz tasarımı bulup dilediğiniz gibi özelleştirin. Daha sonra özel mesajınızı ve diğer özellikleri de ekleyerek yüzüğünüzü kişiselleştirebilirsiniz. Her şey işte bu kadar basit!

Bazıları ağırdan almayı sever, bu durumda neden GLAMIRA'nın geniş söz yüzüğü seçeneklerinden birine göz gezdirmiyorsunuz? Bir söz yüzüğü 'Seni seviyorum ve önemsiyorum.' demenin mükemmel bir yoludur. Eğer konu nişan yüzüğüne geliyorsa, bir söz yüzüğü sizin için özel olan kişinin, ilişkinin nereye gittiğini bilmesini sağlamada harika bir yol...

Altın yüzüklere her zaman ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Sarı altından yüzükler bin yıllık bir süre için standart bir settir. Ancak günümüzde ne tarz bir altının hoşunuza gideceğine karar vermek zorundasınız. Zarif klasik görünümleriyle kırmızı altın yüzüklere ne dersiniz? Veya daha modern görünümün temeli olan beyaz altın yüzükler...

Tabi ki! Bir çok metal ve alaşım arasından seçim yapabilirsiniz. Takılarda kullanılan en kıymetli madeni tercih edebilir ve platin yüzük koleksiyonundan bir seçim yapabilirsiniz.. Bir yüzük için düşleyebileceğiniz her şeyi GLAMIRA sizin için tasarlıyor!