Yükleniyor...

BİLEKLİK ÖLÇER KILAVUZU

Bileklik hem günlük kullanım hem de lüks bir görünüm için kullanılan bir aksesuardır ve hem kadınların hem de erkeklerin stilini yansıtır. Zevkinize uygun en iyi bilekliği seçerken herhangi bir sorun yaşamamak adına sizin için doğru ölçüyü bulmak gerekir. Bir kişinin kilosuna bağlı olarak, bilek ölçüsü değişebilir. Bileğin kemikli yapısı veya cinsiyet gibi ölçüyü etkileyen başka etkenler de vardır. Genellikle erkekler kadınlardan daha geniş bileklere sahip olma eğilimindedir. Bileklik modelleri ve so yolu bileklikleri için, ellerinizin takarken aldığı şekle dikkat etmeniz gerekir.

Ortalama Bileklik Ölçüsü

Hazırladığınız sürprizin bozulmaması için bir başkasının bileğini ölçmek istemediğinizi anlayabiliyoruz.

Neyse ki, 60 günlük iade politikamız, ölçüyle ilgili herhangi bir sorun varsa satın aldığınız bilekliği iade etmenize olanak sağlayacaktır.

Kadınlar için ortalama bileklik ölçüsü 18 cm, erkekler için 20 cm civarındadır. Bu da GLAMIRA’nın bileklik seçeneklerinin orta büyüklüğüne eşittir.

GLAMIRA'dan Hediye Bileklik Ölçer

Common Ring Sizes

Bilekliğin gerçek ölçüsünü belirlemede sorun yaşayanlar için, bileklik ölçer doğru bir şekilde ölçünüzü belirleyecektir. Ücretsiz teslimat fırsatlarıyla, müşterilerimize bir bileklik için ölçüm yaparken en iyi sonuçları almalarını sağlıyoruz. Tercih ettiğiniz markaya bağlı olarak farklı ölçümlerin yapılabileceğini unutmayın. Bu nedenle, ücretsiz bileklik ölçerinizi ücretsiz teslimat seçeneğiyle elde etme şansını kaçırmayın.

Lütfen ücretsiz bileklik ölçerinizi talep etmek için servis@glamira.com.tr adresine adınızı ve adresinizi içeren, “bileklik ölçer siparişi ver” başlıklı bir e-posta gönderin. Veya ücretsiz bileklik ölçere başvurmak için bu formu kolayca doldurun. Başvuruyu tamamladıktan sonra, ücretsiz bileklik ölçerinizin adresinize teslim edilmesi 7 iş günü sürebilir."

Printable Bracelet Sizer

Yazdırılabilir Bileklik Ölçer

Evinizde bir yazıcı varsa, bu yazdırılabilir bileklik ölçeri PDF formatında indirebilirsiniz. Orijinal boyutun etkilenmemesi için lütfen indirme sırasında formatı değiştirmediğinizden emin olun.

Hangi boyutun sizin için en iyi olacağından hala emin değilseniz, konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzmanlarımızla iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız. Bize ulaşın  

Bileklik Boyutunu Ölçmek İçin İpuçları

  • Su yolu ve deri bileklikler için lütfen bilek kemiğinizin hemen üzerinde ölçüm yaptığınızdan emin olun ve bu ölçüye yaklaşık 2 cm pay ekleyin. Bu şekilde, bilekliğiniz ne çok gevşek ne de çok sıkı olacaktır.
  • Bir bileklik modeli satın almak istiyorsanız, parmaklarınızı birbirine kapatın ve elinizin en geniş olduğu yeri ölçün. Daha sonra GLAMIRA tarafından sağlanan ölçeri kullanarak uygun ölçüye karar verin.
  • Erkekler için deri bileklik seçeneklerimiz var. Orta boy ortalama bileklik boyutu olarak geçiyor olsa da, ölçerimizle ölçünüzden emin olabilirsiniz.

Bileklik Ölçü Tablosu

Aşağıda bileklikler için standart bileklik ölçülerini bulabilirsiniz.

Uk Chart