YARDIM & EĞİTİM

Takının çekici doğası hakkında her şeyi bilmek için rehberiniz.

PIRLANTA EĞİTİMİ

PIRLANTA EĞİTİMİ
Pırlantalar sahip oldukları göz alıcı güzellikleriyle insanlar için şıklık, zarafet ve sonsuz aşkın sembolü olmuşlardır. Bu taş hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.
PIRLANTA EĞİTİMİ

DEĞERLİ TAŞ EĞİTİMİ

DEĞERLİ TAŞ EĞİTİMİ
Zümrüt, koyu mavi safir, kırmızı yakut gibi göz kamaştırıcı değerli taşlar farklı kesim ve boyutlarda olabilir. Nefes kesici güzellikteki bu değerli taşlar hakkında daha fazla bilgi edinin.
DEĞERLİ TAŞ EĞİTİMİ

NİŞAN YÜZÜĞÜ KILAVUZU

NİŞAN YÜZÜĞÜ KILAVUZU
Hayatınızda nadir yaşanan özel anlarınızı taçlandıracak nişan yüzüğü ve bunun seçimi sizin için çok önemlidir. GLAMIRA olarak önemin farkındayız ve sevdiğiniz için en iyi nişan yüzüğünü bulmanıza yardımcı olacak kılavuzu sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.
NİŞAN YÜZÜĞÜ KILAVUZU

ALYANS KILAVUZU

ALYANS KILAVUZU
Alyanslar sonsuzluğu ve aşkı temsil eder. Bunlar birbirini sonsuza kadar sevmeye söz veren iki kişi arasındaki sözün bir hatırlatmasıdır. Bir ömür boyu takacağınız alyansları doğru seçmenize yardımcı olacak alyans kılavuzumuzu buradan incelebilirsiniz.
ALYANS KILAVUZU
boderDAHA FAZLASINI KEŞFET
 • TAŞ KARŞILAŞTIRMA

  TAŞ KARŞILAŞTIRMA
  Pırlanta, Beyaz Safir ve Swarovski Kristal taşları aynı gibi görünse de her üç taşın da kendine özgü özellikleri, avantajları ve belli koşulları vardır. Doğru taşı seçmeden önce farklılıklarını incelemek için buraya tıklayınız.

 • DOĞUM TAŞI KILAVUZU

  DOĞUM TAŞI KILAVUZU
  Doğum taşı, doğum ayınızı, nadir ve özel bir değerli taş ile birleştirmenin bir yoludur. Doğum taşları, her özel an için anlamlı bir hediye olarak kabul edilirler ve hepsi benzersiz güçlere sahiptir. Doğum taşı hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz..

 • RENKLİ PIRLANTA KILAVUZU

  RENKLİ PIRLANTA KILAVUZU
  Doğal renkli pırlantalar güzellikleriyle, özel ve nadir olmalarıyla ünlüdürler.
  Renkli Pırlantaları pembe, kahverengi, sarı gibi çeşitli renklerde bulabilirsiniz. Renkli pırlanta dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

 • İNCİ KILAVUZU

  İNCİ KILAVUZU
  İncilerin güzelliğiyle ilk karşılaşanlar tarih öncesi insanlardı. Bu mücevher doğası gereği insanın yardımı olmadan ortaya çıkmış ve birçok kadın tarafından mükemmel bir hediye olarak kabul edilmiştir. İnciler aynı zamanda Ay ve Venüs gezegeni ile de bağlantılıdır. İnciler hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.

 • YÜZÜK ÖLÇER KILAVUZU

  YÜZÜK ÖLÇER KILAVUZU
  Özel anlarınız için bir yüzük satın alırken en önemli noktalardan biri doğru yüzük boyunu seçmektir. Bu işlemi etkileyebilecek farklı koşullar vardır. GLAMIRA, size doğru ölçüm yapmak için ücretsiz yüzük ölçer sipariş etme şansı ve yüzük ölçer kılavuzu sunar. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

 • BİLEKLİK BOYU KILAVUZU

  BİLEKLİK BOYU KILAVUZU
  Doğru bilekliği seçerken en önemli nokta bilek boyudur. Doğru ölçüyü nasıl hesaplanacağınızı öğrenmek için burayı tıklayınız.

 • NEDEN GLAMIRA'YI TERCİH ETMELİYİZ ?

  NEDEN GLAMIRA'YI TERCİH ETMELİYİZ ?
  GLAMIRA'da, en iyi kaliteye sahip ürünleri, en üst düzey müşteri hizmetiyle sunmayı taahhüt ediyoruz. Özel anlarınızda GLAMIRA'yı neden tercih etmeniz gerektiğiyle ilgili ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • SIKÇA SORULAN SORULAR

  SIKÇA SORULAN SORULAR
  GLAMIRA, bu alışverişin hayatınızın en önemli alışverişi olduğunun farkındadır ve tam da bu sebepten dolayı her soruya ve isteğe cevap vermektedir. Buraya tıklayarak sıkça sorulan soruları görebilirsiniz.

Yükleniyor...