Yükleniyor...

Gizlilik ve Güvenlik Politikaları

Glamira olarak, sizinle olan güven ilişkimizin değerini çok iyi anlıyoruz. Bu yüzden kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişimden koruma konusunda en üst düzeyde özen gösteriyor ve yüksek güvenlik standartlarını uyguluyoruz. Bir sipariş verirken veya sunulan diğer hizmetler kapsamında sağladığınız kişisel bilgiler, teknik güvenlik sistemlerimiz ve ek yetkilendirme işlemleri ile korunur. Bu koruma, bilgilerin hem aktarıldığı hem de sunucularımızda saklandığı süre zarfında devam eder.

Üyelerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için; sipariş süreçlerinizi yürütmek, tamamlamak ve sizlerle gerekli iletişimi sağlamak; size ürünler, hizmetler, kampanyalar ve promosyonlar hakkında bilgi vermek; alışveriş tercihlerinizi daha iyi anlamak ve istatistiksel analizler yapmak; ve web sitemizin güvenliğini güçlendirmek amacıyla Glamira’da bulunan ve sizden bilgi toplayan çeşitli formlar kullanıyoruz. Bu formlar, kimlik ve iletişim bilgilerinizi (isim, soyad, e-posta adresi, cep telefonu numarası, cinsiyet ve doğum tarihi gibi) ve demografik bilgilerinizi toplar.

Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (örneğin kredi kartı numaraları) verilmesini gerektirir. Kişisel bilgileriniz, siparişlerinizi almak, ürünlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, pazarlama amaçlarıyla sizinle iletişime geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürme amacıyla kullanılabilir. Üyelerimiz, bu tür bilgileri alıp almama konusunda seçimlerini üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden seçimlerini değiştirebilir.

Glamira’dan alışveriş yaptığınızda, mali bilgileriniz, işlemi gerçekleştirmek ve dolandırıcılığı önlemek için doğrudan ilgili üçüncü taraflara (bankalar, kredi kartı şirketleri, ödeme hizmeti sağlayıcılar vb.) aktarılır. Bu bilgiler, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve diğer gerekli mali bilgileri içerir. Ancak, kredi kartı işlemleri ve onayları sitemizden bağımsız olarak, ilgili banka ve kart kuruluşları ile online olarak gerçekleştirilir. Bu yüzden, sitemiz kredi kartı bilgilerinizi veya kredi kartı şifrelerinizi göremez ve saklayamaz. Sadece, kredi kartınızın ilk altı ve son dört hanesi, alışveriş bilgilerinize erişmek amacıyla saklanır.

Glamira, kişisel verilere yetkisiz erişim veya bu bilgilerin kaybı, yanlış kullanımı, ifşası, değiştirilmesi veya imhası konusunda koruma sağlamak için gerekli önlemleri alır. Kişisel verilerinizi depolarken, güvenlik duvarları ve SSL şifrelemesi gibi genel kabul görmüş güvenlik teknoloji standartlarını kullanıyoruz.

Glamira, kişisel verilerinizi gizli tutmayı, gizliliği sağlamak ve güvenliği için gerekli teknik ve idari tüm önlemleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder. Glamira'nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel verilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, bu durum hemen sizlere ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu'na bildirilecek ve gerekli önlemler alınacaktır.

Web sitemizde, diğer sitelere bağlantılar olabilir. Ancak, bu linkler aracılığıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine dair herhangi bir sorumluluğumuz yoktur.

Web sitemizi ziyaret etmeniz veya üye olmanızla ilgili kişisel verilerinizi ve trafik bilgilerinizi, güvenliğiniz ve Glamira'nın yasal yükümlülüklerini yerine getirmesi için (suçla mücadele ve kamu güvenliğinin tehdidi gibi durumlar dahil) yasal olarak bu bilgileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşabiliriz.

Güveninize değer veriyoruz ve bu nedenle kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili her türlü sorunuz için her zaman yanıt vermeye hazırız. Eğer bu veri koruma bildiriminde yanıt alamadığınız bir sorunuz varsa veya belirli bir konuda daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Politikalar, yönetimin gözden geçirme toplantılarında gözden geçirilmekte, hedefler doğrultusunda gerektikçe revize edilmektedir.

Bilgi Güvenliğinde politikalar belirlenirken; bilginin işlenirken, iletilirken ve muhafaza edilirken Gizlilik, Bütünlük ve Erişilebilirlik esas alınacağı da anlatılmakta, risk yönetimi yaklaşımı da vurgulanmaktadır.